Chelsea Londyn

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ostatnio po szczęśliwej bramce Lamparda i wspaniałej asyście Torresa Chelsea pokonała Sunderland 1-0.

http://www.youtube.com/watch?v=g3YGtj9bewQ&feature=player_embedded

Torres, jest teraz motorem napędowym, tylko brakuje mu szczęścia.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Po pierwszej połowie meczu z ManU myślałem, że mecz skończy się przewagą minimum pięciu bramek. Widocznie nie doceniałem czerwonych diabłów. Remis sprawiedliwy.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No natomiast oglądamy teraz Chelsea, która jest cała bez formy. I nie ma krzty duszy zwycięstwa w sobie. Teraz walka o Ligę Mistrzów dla Chelsea rozpocznie się pełną parą.
 

rzadzinamiwstyd

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Szkoda meczu z City, jednakże obiektywnie muszę przyznać, że The Citizens grali lepiej. Mam nadzieję, że uda nam się wskoczyć do czwórki, i powalczymy jeszcze w pucharze, oraz w Lidze Mistrzów.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No ta City było w tym meczu lepszym zespołem. Teraz wygrana 1-0 z Benficą i może do półfinału LM to nas doprowadzi. Teraz należy czekać na kolejne spotkania Ligi Mistrzów. Bo tam bym chciał oglądać Chelsea w następnym sezonie. Będzie to jednak trudne zadanie.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Nie jestem fanem Chelsea,ale w L M im kibicuję,dopuki nie spotkają się z Barcą.
Jeśli chodzi o ligę to mam nadzieję ,że Arsenalu już nie dogonią,ale nie mam nic przeciwko temu ,aby wyprzedzili Koguty. :tongue:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Teraz to ja mam jedynie nadzieję, że uda nam się załapać na przyszłoroczną edycję ligi mistrzów. O mistrzostwie możemy już zapomnieć. Jest jeszcze obecna edycja... trafił nam się niezbyt wymagający przeciwnik aczkolwiek lekceważyć go nie można. Fakt udało się wygrać pierwsze spotkanie strzelając jedną bramkę. Jest to jedna zwycięstwo minimalne i niczego nie przesądza. Daje nam jedynie małą przewagę przed rewanżem. Ciekaw jestem co zrobi Roman po zakończeniu sezonu. Zostawi obecnego trenera ? Zatrudni nowego ? Wczoraj w radiu słyszałem plotkę głoszącą, że Chelase jest bardzo mocno zainteresowana ściągnięciem Cristianio Ronaldo. Podobno Roman jest gotów zapłacić za niego 100mln euro a wraz z nim mógłby wrócić do Londynu Jose Mourinho. Osobiście uważam, że to tylko plotka. Nie wydaje mi się by szkoleniowiec Realu był skłonny wrócić do trenowania The Blues. Nawet gdyby jakimś cudem kupili Cristiano. Nie tak dawno czytałem ciekawy artykuł w którym autor starał się przedstawić jaki wpływ na wyniki Chelsea ma mieszanie się właściciela klubu do ustalania składu i zmiany trenerów. Jeżeli ktoś zainteresowany to daję link: http://theblues.pl/news/3070-felieton-dobry-roman-zly-roman-czyli-prawdziwe-oblicze-rosjanina
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
No i udało się jesteśmy w półfinale. Dramatyczny rewanż w Londynie i wygrana 2:1. Zadziwiająca waleczność gości w tym spotkaniu. Na szczęście to The Blues opuszczali boisko jako zwycięzcy. Na szczególną uwagę w tym spotkaniu zasługuje nasza defensywa które spisywała się bardzo dobrze. Terry i Luiz wzorowo wykonywali swoje obowiązki. Martwi natomiast skuteczność napastników. Żaden z nich nie zdobył bramki w tym spotkaniu mimo wielu dogodnych sytuacji ( Poza Drogbą oczywiście który wszedł w końcówce spotkania zmieniając Torresa). Mecz nie był porywający ale ostatnie 20 min w pełnie zrekompensowało nudne w większej części spotkanie. Bramka na 2:1 przepiękne. Teraz trzeba zebrać siły i przygotować się na półfinał. Mam nadzieję, że będzie to rewanż za rok 2009 w wykonaniu Chelsea, chociaż nie ukrywam, że obawiam się o formę zespołu na to spotkanie. Niemniej mecz zapowiada się niesamowicie ciekawie. Chciałbym w nim zobaczyć duet Torres - Drogba w ataku. Mata - Meireles w środku i Terry Luiz w obronie. Przygotujcie się Katalończycy ;)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Oglądałem tylko ostanie 25min ale to chyba był najciekawszy fragment meczu. Już myślałem że Benfica zdoła odrobić straty i namieszać. No ale to Chelsea okazała się lepsza ;) Bramka Meirelesa świetna.
Teraz czekamy na spotkanie Chelsea - Barca to będzie dobry dwumecz.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Udało się wygrać z Wigan strzelając bramkę na 2:1 w 90 minucie. Zbliżyliśmy się dzięki temu do Arsenalu który ma przed sobą trudne spotkanie z ManCity.

Plotka głosi, że nowym trenerem Chelsea może zostać aktualnie trenujący reprezentację Francji Laurent Blanc.

532662_300344586701136_192194637516132_718527_1008200752_n.jpg
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przypomnijmy sobie ostatnie spotkanie. Pomińmy wszelkie kontrowersje z nim związane.



edit:

Po ostatnim (remisowym) spotkaniu The Blues nie mogą być pewni tego czy zagrają w przyszłorocznej edycji ligi mistrzów. Arsenal podołał wyzwaniu i pokonał Manchester City. Dzięki temu powiększyli swoją przewagę na Chelsea, podobnie jak Tottenham. Dodatkowo przez tą wpadkę wyprzedziło nas również Newcastel : /


btw. gol zdobyty podczas meczu z Fulham był 150 golem Franka Lamparda.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No Chelsea i Liga Mistrzów 2012/2013 to wielka niewiadoma, Tak samo jak nowy trener drużyny niebieskich. No, ale przed meczem z Barceloną została jeszcze potyczka z Tottenhamem, którą trzeba wygrać.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Problem Chelsea nie leży w trenerze a w właścicielu co już nie raz podkreślałem. Więc kto by nie został nowym szkoleniowcem, jeżeli nie dostanie czasu to nic z tego nie będzie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
No i mamy pierwsze trofeum w tym sezonie. Po zwycięstwie 2:1 nad Liverpoolem londyńczycy zdobyli Puchar Anglii. Teraz czekamy na finał ligi mistrzów bo już tylko wygrana z Niemcami może nam zapewnić udział w przyszłorocznych rozgrywkach Champions League.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Chociaż,nie jestem kibicem Chelsea to wczoraj byłem za nimi.
Po tylu latach Abramowiczowi się udało.
Najpierw zawalił CECH,potem zawalił NEUER,Ale mimo tych wpadek to świetni bramkarze.
Bohaterem finału był DROGBA.
Myślę,że DI Mateo zostanie na stanowisku trenera.:)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Emocje po wczorajszej nocy jeszcze nie opadły. Postronna osoba, która nie kibicowała żadnej ze stron mogła uznać mecz, ze nudny, przeciętny, nie warty obejrzenia. Jednak kibiców obydwu zespołów był on niezwykle emocjonujący. Każda minuta tego spotkania. Chelsea grała tak jak się spodziewałem. Bronili się, próbowali atakować z kontry. Bayern był faworytem tego spotkania i chyba każdy tak uważał. Widać to było również na boisku kiedy to przeprowadzali co chwila ataki momentami zamykając niebieskich we własnej połowi a kilka razy nawet w obrębie pola karnego.

Złapałem się za głowę kiedy piłka pierwszy raz wpadła do bramki The Blues. Na szczęście została ona zdobyta z pozycji spalonej. Myślę jednak, że to dodało Niemcom skrzydeł. Zaczęli mocniej atakować i w końcu stało się. Bramka na 1:0. Czy Cech zawalił przy tej bramce ? Według mnie nie miał on najmniejszych szans na wybronienie tego strzału. Piłka przy pomocy głowy skierowana w ziemię, odbiła się od niej później jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki. Piękny gol.

Po wysunięcie się na prowadzenie wszyscy zapewne widzieli w Niemcach zwycięzce tegorocznej edycji Champion League. Wszak Chelsea nie potrafiła skonstruować groźnej sytuacji pod bramką przeciwnika. Na szczęście mamy Didiera Drogbę. Neuer był absolutnie bez szans przy tym strzale. 1:1 i gra zaczęła się od początku.

W pierwszej połowie dogrywki Robben mógł przesądzić o losach spotkania. Ewidentny faul Tito w polu karnym dał Niemcom rzut karny. Wszyscy sympatycy Chelsea prawie oszaleli po interwencji Petera. Nie na darmo nosi miano jednego z najlepszych goeakeeprów na świecie.

Zmiany. The Blues wzmocnili atak natomiast Bayern obronę. Myślę, że to w znacznej mierze pomogło londyńczykom. Torres rozegrał naprawdę dobre spotkanie. Słabo natomiast spisał się według mnie Mata który tracił bardzo dużo piłek w środku.

Rzuty karne to była istna gra nerwów ale zwycięstwo ukoronowane przez Drogbę to coś wspaniałego. Pierwszy raz w historii Chelsea Londyn sięgnęła po puchar Champions League. Udało się !

CHELSEA LONDON !!!
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No po sukcesach 12 sierpnia gramy o tarczę wspólnoty z City. A teraz rusza transferowa gorączka, a zaraz po zakończeniu EURO rozkręci się na dobre :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mamy spokojne zwycięstwo na początek. Dziwią mnie wyniki Manchesterów. Jedne przegrał z Evertonem 1:0 a drugi przegrywał 2:1 by ostatecznie wygrać 2:3
 
Do góry