Blogi z opowiadaniami...

Shojo_606

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...Utopia... <szkoda, że nie istnieje>
W necie jest masa blogów, sama mam jeden. Pisze na nim opowiadanie, ale nie cieszy sie ono jakąś straszna popularnością. Mam z 6 stałych czytelników. Czasem wchodzę gdzieś na jakąś super poczytną stronę z opowiadaniem, aż mnie złość bierze, zwykle to takie głupoty że poprostu masakra... I ludzie to czytają, bo ktoś porozsyła spam , reklamuje się wszędzie i czasem zrobi zadymę w postaci pokłócenia sie na forum bloga z jakimś natrętnym czytelnikiem... albo jeszcze lepiej sztucznie nabija się statystykę jakimiś konkursikami... Po co... Ja tam wolę mieć jednego dobrego czytelnika niż setkę która wejdzie i napisze mi... "fajny blog" nawet nie przeczytawszy żadnej notki.
 

Nat93

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dokładnie. Ja również mam bloga z opowiadaniem i niestety odwiedzają go może ze trzy osoby. Czasami cieszę się że znalazła się chociaż jedna a czasem zastanawiam się czy jest sens pisania dla tak małej ilości osób. Jeśli będę chciała pisać to będę mogła pisać w zeszycie tylko dla siebie. Ale chciałabym żeby ktoś czasem przeczytał i ocenił moje starania. Sama nie wiem co o tym myśleć... próbowałam się reklamować na trzech blogach ale to bez sensu. Bo cała reszta wpada pisząc fajny blog wpadnij do mnie. Nawet nie czytają tego co ja napiszę w notce. yhhh..
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
a ja nie pisze bloga dla kogoś, tylko dla siebie :) Nie kryję, że lubie otrzymywac komentarze, ale jakoś szczególnie nie przejmuję się że pod jakimś wpisem ich nie mam.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Jak dla mnie, pisanie opowiadań na blogach jest mało sensowne.
I w ten sposób bawią się przede wszystkim dzieciaki, tak więc, jeśli opowiadanie jest zbyt poważne, nie opowiada o Potterze, to ich nie interesuje.
Na opowiadania są inne miejsca.

A jeśli chodzi o zaglądanie na blog - trzeba po prostu dobrze pisać ;)
Ja nigdy nie dbałem o żadną reklamę, nie komentowałem u innych, a jakoś znalazło się sporo osób, które zaglądają każdego dnia na mój blog.
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
A no to ja też się pochwalę.

Również prowadzę bloga.
Ale nie dla komentarzy.
Nie dla czytelników.
ALe dla SIebie.


Hmm, mam go już długo, i nawet teraz czytając posty z kilku lat wstecz, jest to bardzo miłe odczucie ; ]


Pozdrawiam wsztstkich blogujacych .! ;]
 

lenka13

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z serduszka
Ja także prowadzę bloga z opowiadaniami. Mam kilku stałych czytelników. Nie jest bardzo popularny, ale wiem ze jest to mojego autorstwa i pisane głęboko z serca. Często wchodze na inne blogi i jestem zdenerwowana, bo niektórzy piszą jak dzieci w przedszkolu, ale mają dużo czytelników. Bo zeby zrozumieć nie trzeba się męczyć. Ale nie przestanę pisać, bo robie to dla siebie i stałych czytelników których obchodzą losy bohaterów. Nie toleruję komentarzy typu 'fajny blog wpadnij do mnie' ale takie też są potrzebne. Pozdrawiam
 

Teodora

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Popularność bloga zależy w dużej mierze od ilości ocenialni na jakich sie było. Proponuje zaryzykować i zgłosić gdzieś swojego bloga. Wtedy zyska on większą popularność.
Pozdrawiam :)
 

Natt^^

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Blogi z opowiadaniami moim zdaniem są ciekawe. Ja tez piszę bloga 'teen' z opowiadaniami, na przykładach z mojego życia.;D
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
to wszystko jest ciekawe, ale ciężko jest
trafić na takiego bloga i znaleźć czas, żeby go przeczytać
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Ja chętnie bym jakieś blogi poczytał, z ciekawości nawet, choć nie ukrywam, że lubię poczytać. Ale problem tkwi w braku reklamy. W braku tego, jak ludzię mają się dowiadywać o twojej, mojej stronie..
 
Do góry