[Błąd] Przykrość niebywała - czy to czat nie działa?

Status
Zamknięty.
Y

Yelonek

Guest
No siema. Działa wam może czat?

Limit użytkowników na czacie został osiągnięty. Nie będziesz w stanie wejść, dopóki nikt z niego nie wyjdzie.

Taki błąd mi wyskakuje, a tam przecież nikogo nie ma. :D
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Reaktywator Jądrowy napisał:
Taki błąd mi wyskakuje, a tam przecież nikogo nie ma. :D
A więc chcesz wejść, by porozmawiać sam ze sobą? Przeurocze :p.

Dna 23 sierpnia o godzinie 3:00, czat również nie uruchomił się. Pozdrawiam.
 
A

alfabeta11

Guest
Nie jestem dokładnie pewien od kiedy ale mi też nie działa. Wczoraj próbowałem wejść kilka razy. Przed chwilą też próbowałem. Lipa :(
 
Y

Yelonek

Guest
Hailie napisał:
A więc chcesz wejść, by porozmawiać sam ze sobą? Przeurocze :p.
Halo, ktoś chyba musi być pierwszy...? Rzadko się zdarza, że wejdzie kilka osób jednocześnie, a nawet wchodząc jednocześnie, te osoby mogą nie wiedzieć, że ktoś też w tym momencie wchodzi, więc to tak jakby każdy wchodził osobno, a zatem czasem trzeba robić za tego użytkownika, który zapali czerwoną jedynkę koło napisu "Czat" i tym miłym gestem zaprosi całe tłumy forumowiczów. :023:
 
A

alfabeta11

Guest
HUEHUEHUE cały tłumy :D Czegoś takiego tutaj dawno nie czytałem xD Od kiedy tu jestem to na czasie siedziało no nie wiem z 10 osób maksymalnie :p

Ale rację masz z tą magiczną jedynką koło napisu. Szkoda tylko, że często ktoś tylko wejdzie i od razu znika. No i nie ma takiej cudownej dwójki koło napisu.
 
Y

Yelonek

Guest
alfabeta11 napisał:
HUEHUEHUE cały tłumy :D
Halo! Zaprosi całe tłumy, ale wcale nie jest powiedziane, że tłumy zaproszenie przyjmą! Raczej nieliczni, lecz śliczni! :hahaha:
 
Y

Yelonek

Guest
Niewykluczone, że problem zostanie rozwiązany, lecz nie wiadomo jeszcze, kiedy to nastąpi.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Może wnieśmy o przywrócenie czatu? Nadal nikt nie wie dlaczego nie działa?
 
A

alfabeta11

Guest
Właśnie. Jakieś potwierdzenie tych słów by się przydało.
Wielki wódz administrator napisał, że to problemy z licencją i za jakiś czas znowu na być nasze kochane miejsce do rozmów :)
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
To forum jest strasznie zaniedbane. Już kiedyś tutaj o tym pisałem, ale zostałem kulturalnie zlany. Temat wisi od końcówki sierpnia, zaraz będzie połowa października, a do tej pory nie było żadnego konkretnego info w tej sprawie.

Moderatorzy, Wy macie w ogóle jakiś kontakt z angelem?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Freequ napisał:
Moderatorzy, Wy macie w ogóle jakiś kontakt z angelem?
Z Angelem? Nie, bo już od dawna mamy nowego admina ;)
Było info jakiś czas temu, tylko akurat nie w tym temacie, widocznie dalej są jakieś problemy z licencją.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
My tu gadu gadu, a czatu jak nie było tak ni ma. Ani shoutboxa żadnego.
A czas leci, coraz bliżej końca jesteśmy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry