Bioxetin

-Nula-

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej. Dzisiaj zaczęlam brać Bioxetin 20-stka. Dawka, przez dwa dni po pół tabletki rano, później 1 tabletka rano. Do tego biorę pramolan 1 tabletka wieczorem. Pramolan biorę od ok 3 miesięcy. Czy ktoś miał taki zestaw? Jak Wam pomaga Bioxetin. Pokladam w nim bardzo duże nadzieje.

PROSZĘ O POMOC Witam, bardzo proszę o pomoc. Dzisiaj mój trzeci dzień z Bioxetin, połówka rano, od jutra cała tabletka 20-stka rano. Dzisiaj dostałam piekącej wysypki na dekoldzie? Nie wiem czy mam to przeczekac, czy pojsc do lekarza. W piątek rano zaczełam brać, a wieczorem wypilam drinka :( Nie wiem co mam robic..
 

-Nula-

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
wiem, wiem. Tylko teraz nie wiem co mam robic. Próbując znaleść odpowiedz w internecie, natknęłam sie na temat, ze nie można łączyć leku Bioxetin i Pramolan. Kompletnie zgłupialam, a ten zestaw przepisała mi moja psychiatra :/
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
wiem, wiem. Tylko teraz nie wiem co mam robic. Próbując znaleść odpowiedz w internecie, natknęłam sie na temat, ze nie można łączyć leku Bioxetin i Pramolan. Kompletnie zgłupialam, a ten zestaw przepisała mi moja psychiatra :/
Jeżeli ci tak przypisała to stosuj. Zawsze możesz przerwać stosowanie pramolanu, jeśli odczujesz jego dotkliwe skutki uboczne. Odnośnie fluoksetyny. Lek dopiero zaczyna działać od 2 do 6 tygodni. Przez pierwsze 2 tygodnie moga występować objawy uboczne m.in. często biegunki, bóle głowy itp.
 

smiley23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa, centrum
Wszystko jest ok. Pramolan to trochę już stary lek, tak samo jak bioxetin, ale bioxetin ładnie wchodzi i bardzo dobrze się z niego schodzi. Praktycznie z dnia na dzień i nie ma ostrych jazd. Alkohol można pić, ale rzadko... osłabia po prostu ssri i na następny dzień już nie działa jak należy. Jeżeli towarzyszą ci lęki to mogą czasem wystąpić, więc lepiej na początku nie pić :)
 

Silv@r

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Sama Bioxetin brałam i jakoś nie wspominam tego za dobrze, po miesiącu zaczeło mhp odwalać po nim.
 

Silv@r

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja po nim stwierdziłam że nigdy więcej. Ale to zależy nie którym po nim odwala a nie którym on pomaga.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Na każdego zupełnie inaczej działają leki. Jeden powie że poczuł się po tym cudownie..a komuś innemu zupełnie nie przypasuje i trzeba zmienić i szukać nowego leku.
 
Do góry