Big problem z dietą :D

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Witam , mam duzy problem i mam nadzieje ze mi pomozecie. Mam 177 i wage 80 kg :( :bag: Chciałbym zastosowac jakos diete , tylko nie wiem jaką , duzo osób poleca trening np. bieganie , tylko u mnie jest problem ze mam kłopoty z kolanem i nie moge wykonywac ruchów zwiazane z uginaniem kolana , na w-f'ie nie cwicze juz 2 roku , mało sie ruszam (chyba kazdy wie o co chodzi) i jem duzo słodyczy. MUsze cos z tym zrobi bo juz duzo osób powiedziało ze jestem gruby :niepewny: Pomóżcie
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Na fotkach nie wyglądasz tak źle ;)

Ale do rzeczy, po pierwsze, musisz zmienić swoje nawyki żywieniowe, czyli stopniowo ograniczaj słodycze, ale tak żebyś po tygodniu już w ogóle ich nie jadł. Pij dużo wody, to przyspiesza przemianę materii 1,5 - 2,5 l. dziennie. Jeśli nie możesz biegać jest wiele alternatyw, siłownia, pompki, brzuszki. I nie nastawiaj się że po dwóch tygodniach schudniesz 10 kg.

Aha i nie ograniczaj tylko słodyczy, ogólnie mniej jedz, ogranicz spożycie tłuszczów, przerzuć się na więcej białka, podczas treningu na siłowni czy gdziekolwiek, więcej węglowodanów.
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
dzieki . Zobaczymy czy mam silną wole i dam rade.
Pozdrawiam.
Plusa dla Duda.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
hmmm, sluchaj po pierwsze to nie jedz slodyczy , a po drugie zeby schudnac musisz sie ruszac , a wiec w twoim przypadku (problem z kolanem) najlepszym wyjsciem by byl basen! do tego rano na czczo rob brzuch! no i odpowiednie odzywianie , czyli 4-5 regularnych posilkow + duzo wody niegazownej i zielonej herbaty!!
 
Do góry