Bielizna kontra noc poślubna :)

Status
Zamknięty.

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
ukrywasz sie jezeli chodzi o sprawy łóżkowe?
ja już nie i tak rodzice chłopaka wszytsko słyszą :/ a niech słyszą :p
pomysle głebiej nad ta bielizna pozniej bo to akurat nie jest az tak istotna sprawa jak dla mnie w ten dzien
Tak ukrywam się. Moja matka może jeszcze by przymknęła oczy, ale rodzice zza są b. religijni, a jakoś nie chcę by mnie teściu wyrzucił i kazał nigdy nie wracać.
Zmieniając temat podaje to co ja znalazłem:
 

Attachments

  • dws.jpg
    292,7 KB · Wyświetleń: 42

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
rodzice chlopaka wiedza
a moi mimo ze nie widza i nie slysza tez wiedza :]

ładne majteczki w tym kompleciku bo góra za bardzo zabudowana :]
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Poszperałem trochę w necie i mam:
 

Attachments

  • angel.jpg
    angel.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 41
  • 601.jpg
    601.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 29
  • 29010_b.jpg
    29010_b.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 39
  • beauty_ecru_403.jpg
    beauty_ecru_403.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 39
  • er.jpg
    er.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 49
  • nazca_push_up_bialy.jpg
    nazca_push_up_bialy.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 40
  • r.jpg
    r.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 62
  • re.jpg
    re.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 55
  • varadero_push_up.jpg
    varadero_push_up.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 39
  • we.jpg
    we.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 33

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
1,8,10 jak najbardziej :eek:k:

u mnie rodzice wiedzą. Biorę tabletki antykoncepcyjne a opakowanie zawsze leży na biurku. Poza tym z moimi rodzicami rozmawia się o tym wprost :) Tata nawet mnie o to zapytał :) a brat pochwalił, że pomyślałam o antykoncepcji hehe. a rodzice chłopaka pewnie wiedzą, tylko u mego chłopaka nie rozmawia sie na takie tematy. "Teściowa" jak chce cos wyciągnąć to zaczyna że Ona jeszcze babcia nie chce zostać. I mamy o tyle dobrze, że Teściowie maja dwa domy więc jeden jest zawsze wolny :) bo gdyby tak nie było to nie wiem czy już byśmy zaczęli. bo niby gdzie? u mnie gdy za ścianą rodzice? no nie wiem.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
a mi sie podobają takie koszuleczki
5427.jpg
5425.jpg
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja jakos nie przywiazuje do tego uwagi.. i jak patrze na te wszystkie gorsety to mi rece opadaja...a wiem ze czerze sie to podoba.. mi by sie podobala taka koszulka jak powyzej, w niej przynajmniej bedzie wygodnie takze po nocy poslubnej.... albo ewentaualnie ladny stanik i majteczki...ale zadne pasy, gorsety, pelno wiazan itd...

co do faceta to mi to roznicy nie robi co ma na tylku, byleby nie byly to kalesony..
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
ja jakos nie przywiazuje do tego uwagi.. i jak patrze na te wszystkie gorsety to mi rece opadaja...a wiem ze czerze sie to podoba.. mi by sie podobala taka koszulka jak powyzej, w niej przynajmniej bedzie wygodnie takze po nocy poslubnej.... albo ewentaualnie ladny stanik i majteczki...ale zadne pasy, gorsety, pelno wiazan itd...

co do faceta to mi to roznicy nie robi co ma na tylku, byleby nie byly to kalesony..
No od razu kalesony:p :lol: To już bym wolał biały krawat i białe bokserki ubrać. Zapomniałaś też dodać, że bez skarpet :lol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nr 2 i 9 ładne
a koszulki mi się obie podobaja

ja absolutnie żadnego gorsetu na siebie nie wloze :] nie podobaja mi sie i na pewno nie sa wygodne

oooo to ze bez skarpet to istotny szczegól :p
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
wogle te wszystkie koszulki i gorsety to dla kobiet z dużym biustem niestety. Ja kupiłam sobie ładna koszulkę nocną ale na moim małym biuście nie wygląda zbyt czarująco :( w przeciwieństwie do pani w katalogu, która w takiej samej koszulce wygląda oszałamiająco, tylko że ma rozmiar biustu chyba D.
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
no niestety..mozna miec D ale trzeba miec tez zgrabny biust...ech...

krawat+bokserki? nie!


heh nareszcie ktos sie odezwal co sie ze mna zgadza...bo wczesniej wszyscy gadali jakie to super sa te komplety...a nikt nie pomysli nad praktycznoscia i wygoda tego..
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
A mnie się naprawdę podobają, co do praktyczności, ta może kuleje, ale w końcu takich rzeczy nie nosi się na co dzień. Poza tym czasem mogą się przydać np pod elegancką sukienkę, jesli ma być bez ramiączek. Wiem, że można po prostu bez biustonosza, ale dla mnie to nie bardzo, więc taki 1 gorset czemu nie. Ponadto one nie zawsze są takie niewygodne, jeśli dobrze uszyte, to można nosic bez problemu.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj zza mi sie one od poczatku nie podobaly :]
na szczescie mój facet tez czegos takiego nie lubi :)
ja lubie minimalizm w bieliznie, jak najmniej materialu ;) i jak najcienszego
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja niestety musze miec stabilny stanik bo mam duze piersi...dlatego w koszulce bede wygladac glupio...a w gorsecie jak kurtyzana:p

mi by odpowial normalny zestaw stanik plus majteczki, oczywiscie jakis seksowny, ale nie z wieloma wywierzmikami itd...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja też mam duże piersi D :]
ale dlaczego w sypialni nie mialabym ubrac jakiejs zwiewnej koszulki i nic poza tym?
oj przestan jak mozna wygladac glupio w koszulce musisz zaakceptowac swoje piersi, nie ma innego wyjscia ;) a swojemu facetowi na pewno bardzo bys sie podobala w takim stroju
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zza a poza tym taka zwiewna koszulka jeszcze przezroczysta dziala strasznie na faceta :)

czera jak myslisz?
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
hehe ja wiem ze dziala... ale tak szczerze to ja wole chyba chodzic nago niz wystrojona w jakies fatalaszki..mniej sie wtedy krepuje ^_^
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
z tych co dał czera nie podoba mi się 2 i 6
a ja kupię swojemu takie stringi :D
na mikołaja
candypouchphotoresizeqt6.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry