Aseksualizm

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja się wcale nie upieram :p Po prostu na życzenie Ponurego przedstawiłem jeszcze kilka faktów. Osobiście wcale nie wykluczam, że to twoja opinia jest słuszna :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ok, jesli przeszedl dojrzewanie to rzeczywiscie moze psychicznie nie dorósł... poprostu myslalem ze cos znim nie teges :] (albo poprostu jest homo lub aseksualny) ;] pzdr
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Eee.. u mnie w szkole też są tacy ;) a nawet w klasie. Nie widzi ile lasek za nim lata. Woli być sam najwidoczniej i nikt go nie będzie zmuszał do bycia z dziewczyna. Każdy ma swoje prawo do podjecia decyzji ;)
 
F

faithless

Guest
Wioolka, Tylko dlaczego ? Czy On jest homo czy aseksualny ? Czekam na posty jakiegos aseksualisty :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
hm... myslę że większość ludzi Asexu coś tam, dotyczy osób, które nie miały swojego pierwszego razu.
Ja wiem, że na pewno sie do nich nie zaliczam :D
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
W sumie to jest orientacja. Też już o tym słyszałem. Nam tylko nadzieje, żeby nie chcieli maszerować po ulicach, bo moja cierpliwość może tego nie wytrzymać :p Niech się ludzie kochają z kim chcą, tylko żeby nie robili nikomu krzywdy.
To nie jest żadna orientacja seksualna. Nie powtarzajcie bzdur. To co człowiek spozywa na codzień, czyli pokarm, może być jak wiadomo tylko pochodzenia organicznego. Więc jesli ktoś spróbuje jeść np. ziemię, to zaliczymy ja do pokarmów ? Czy nekrofilia to orientacja seksualna, albo kaprofagia ?
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Więc o człowieku aseksualnym powiemy w tym momencie, że jest homo/hetero aseksualny ? Ekspertem w tych sprawach nie jestem, ale może ktoś mnie oświeci :]
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
Ja nie słyszałam jeszcze o aseksualnosci. Pierwszy raz sie z takim czymś spotykam, nie znam nikogo, kto mógłby byc aseksualny.
(W sumie Freud wyrózniał coś takiego jak seksualizm dzieciecy, ale z Freudem to tez róznie...)
Nie wiem, co o tym sadzic.
Ale ostatecznie i tak nic przeciw nie mam.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
generalnie to jest znowu robienie z igieł wideł

jak ktoś jest aseksualny to prosze bardzo, ale obnosić się tym i chwalić naprawde nie potrzeba. Twoje łóżko, twoja sprawa.
 
Do góry