Alestorm

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Całkiem do rzeczy zespół z muzyką tworzoną czysto for fun :). Piracko - folkowe klimaty z dużą dawką melodyjności, wszystko tak epicko przerysowane, że banan na twarzy podczas słuchania jest wręcz murowany. Technicznie to żadna rewelacja: nie grzeje, ani nie ziębi, choć mogę się tylko przyczepić, że za dużo jest cukierkowych klawiszy, które momentami czynią piosenki infantylnymi. Ale poza tym jest lekko i przyjemnie :), polecam zapoznanie się.
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Przyjemny zespół, ale nie do zbyt częstego słuchania, bo klawisze rzeczywiście sprawiają, że czasem muzyka jest lekko przesłodzona. Mam ich jedną płytę Captain Morgan's Revenge i jest całkiem niezła.

A zespołu najlepiej słuchać gdzieś w tawernie pijąc rum, jak prawdziwy wilk morski ;)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
W tawernie albo i w swoim domostwie, kapela faktycznie idealna na biesiady ale z doświadczenia zauważam, że po wielokrotnym przesłuchaniu zaczyna lekko irytować, po pijaku można słuchać w kółko, skocznie i wesoło, do połamania nóg.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No właśnie, Korpiklaani, Alestorm, Finntroll (jak coś w nazwach przekręciłem, to przepraszam) - idealne rzeczy do picia. Mam szczęście mieć znajomego barmana, który siedzi w takich klimatach, raczy szeroko pojętym folkiem swoich klientów. I fakt, w człowieka wstępuje taki power, że za kołnierz bynajmniej nie wylewa :D.
 
Do góry