7th Sea

Status
Zamknięty.

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Hmm... może dałoby się wcisnąć jeszcze jedną osobę :D ? Bo z chęcią poznałabym ten system bliżej :) Niestety nie miałam przyjemności grać w 7th Sea, ale z chęcią pograłabym z Wami. Jeżeli jest taka możliwość grania od początku, albo dołączenia w środku sesji to z proszę o jakiś kontakt :D z góry dziękuję :)
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Jak tak dalej pójdzie to się z tego zrobi druga spontaniczna :D :D :D
Witamy witamy myślę że mg jest ambitny i zgodzi się na jeszcze jednego gracza ^^
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Nie przesadzajmy z tą ambicją hm? Pomyślimy ok? Proponuję przygotować postać w każdym razie. Reguły są na drugiej stronie tego wątku (o ile nic nie pokręciłem)
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Amano powiem wprost. Mi się wydaje że nie dasz rady ogarnąć tylu graczy. Nie chce umniejszać Twoim umiejętnością w byciu mistrzem gry, ale co za dużo to nie zdrowo. Zrobi się tak jak mówiłam wyżej : druga spontaniczna, anarchia i samowolka. Jeśli będziesz miał za dużo graczy to ja zrezygnuje.
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Podkreślam, że napisałem "Pomyślimy" co oznacza, że jeszcze się nie zdecydowałem. Szczególnie, że nie ma ani jednego gracza znającego system. Grę w 7th Sea traktuję jako próbę, zresztą nie muszę się tłumaczyć. Tak czy siak przemyślę sprawę Eilythinn po tym jak otrzymam od niej postać. Zobaczymy... póki co scenariusz pisze się pod pierwszy sklad. Bez paniki ;)

Pozdrawiam
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Ok rozumiem :) Też wolę grać w miejszym składzie ;) Jeżeli jednak ktoś później zrozygnuje, albo MG zrobi nową sesję to bardzo proszę o kontakt :)

Więc mam zrobić kartę postaci czy sobie narazie odpuścić? Bo wkońcu nic z teo nie wiem :D Jeżeli nie ma miejsca już to spoko, rozumiem ;) Nie chcę żeby ktoś przeze mnie rezygnował (chodzi tu o Kaththeę :) )Ale jednak wolę się upewnić xD
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Amano na dobry początek dobra rada
Nie przyjmuj Muc13k
On wogóle nie orientuje sie w sesjach rpg
Starczy zerknąć do mojej sesji....
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ameno dobra rada : Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe. Przypomnij sobie swoje początki. Byłoby Ci miło gdybym napisała "Ej XYZ nie przyjmuj do sesji Ameno bo on nie umie grać wystarczy spojrzeć na moją sesje." Ja myślę że Muc13k będzie jeszcze dobrze grać jak tylko się wdroży w RPGi ;) Troszkę cierpliwości ;)

PS. Mam nadzieję Kamil, że nie zezłościsz się na mnie za to co powiedziałam bo sympatyczny z Ciebie kolega ;)
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
No co ty ja bym się nie złościł
Ale z tego co widziałem to sesja bardziej dla zaawansowanych
A ja moje początki miałem w sesji dość łatwej....
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Przestraszył się że tak nas dużo i zwiał :p może wróci po świętach ;)
Obiecuje że ja nie ucieknę ;)
 

Elrond

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja sie zgłaszam do sesji. Jestem tu nowy ale mniej więcej wiem o co chodzi w sesjach bo grałem z kumplami na kartkach i czytałem dzisiaj dużo for. Mam tylko pytanie. Jak już napiszę kartę postaci to do kogo gdzie i jak ją wysłać i kiedy rusza ta sesja?
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Sesja nie rusza bo nie ma GM xD I zdaje się że nie ma już miejsc ^^
Przykro mi :(
Może ktoś założy jakąś inną rekrutacje. Albo udziel się w spontanicznej.

Kurcze jaka szkoda że nie udźwignę 3 sesji…
 

Elrond

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Tylko że nie przepadam za tym światem> Kiedy moi kumple podniecali sie Star Warsami to ja ich wysmiewałem bo uważam że to jest beznadziejne...ale spróbuje... kedyś trza zacząc
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
"Spontaniczna" jest w typowym Fantasy może tam?
Ona jest wolna dla wszystkich i można dołączyć kiedy się chce. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry