Z Czym Kojarzą Ci Się Wakacje?

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Chyba każdy z ans kocha lato.Śmiało moge powiedzieć, ze większa częśc z pewnością najbardziej ze wszystkich pór roku. Ale właściwie za co?No i pytania związane z latem, ode mnie, bo chcę sprawdzić co włąsciwie Was w nim kręci ;):
*Co Wam się z Nim kojarzy?/ pierwsze skojazrenia i o dlaczego je chcecie?
*Za co je lubicie?
*Co w związku z Nim?/ Jakie macie plany, co chcecie zrobić przede wszystkim.

To są tekie podstawowe pytania, a warto an ten temat poświęcic temat :p

Często ostatnio myslę o elcie i o tym czy korzystamy z Niego w pełni. Gdy ejst zima to przebolec nie mogę, jeżeli dobrze się nie wyszlałąm :) Choć.. każda pora roku ma swoje atuty. Ale jeżeli chodzi o lato to starsznie za nim mi tęskno :)

*A kojarzy mi się z nim przede wszystkim ognisko, jezioro i przyjemne- ba! wspaniałe wręcz powietrze...mmm wypady rowerkiem albo i nie nad jeziorko ansze.Paterek. A przede wszystki te wieczory bez konca, keidy bez potrzebny grubych kurtek chodzimy bez celu :) i nic tylko śmaić się i cieszyc z życia. Kiedy o tym myślę, to płakac się chce, bo doczekac się nei moge...:)

*Przede wszystkim za to co wymieniłam w pierwszym punkcie, za wieczory bez konca, antrętne komary, jeziorko. Ten 'wieczny czas'... Te piękne chwile. Tę beztroskę.To ciepło... Za te marzenia które wtedy kwitną, za imprezy, świetną zabawę za to, ze wszystko ejst jakby łątwiejsze, ze jestem pewniejsza siebie ;)

*Plany? ach duzo, duzo planów... ale rpzede wszystki zabwa. Przede wszystkim chlopacy i imprezy :). Bo wtedy się szleje :p Rowerek, jeziorko, przyjaciele. Wąsosz moze;) jeziorko, namiocik albo domek i dajemy ;) ew. co aj gadam- no ba! Człuchów :) też super...mmm :) No i ogniska, jakies oryginalniejsze wypady, niz pozostawione za soba wakacje. Te będą niezpaomniane i aj w to wierze, dlatego je chcę..., :)
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
* wolneee...więcej swodoby :) więcej wyjazdów do mej ukochanej osoby :zakochany: ... chcę je (wakacje) bo podczas szkoły jest mniej czasu dla NIEJ :(
* No za to co wyżej :p
* Plany: morze; coś z namiotami...albo jakiś biwak...albo (lepiej) kajaki, no i ofc wyjazdy do tej jedynej :]

ohhh.... już się nie mogę doczekać :)

a potem do LO :D też się nie mogę doczekać ^^??^^
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
  • zachody słońca, dzikie kąpiele nad wodą, ogniska, libacje alkoholowe :p
  • za to, że są :D i jak kładę się w nocy do spanie to wiem, że nie muszę się przejmować tym, że jutro znów do szkoły
  • może znajdę sobie jakąś pracę na wakacje. a pod koniec sierpnia jadę do Italiany :D Już nie mogę się doczekać :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a pod koniec sierpnia jadę do Italiany Już nie mogę się doczekać
no nie dziwię się ;) ja teraz 29 kwietnia jadę na 5 dni z chool do 4 stolic Europy- A,sterdam, paryż, berlin i Luxemburg xDD
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
*Co Wam się z Nim kojarzy?/ pierwsze skojazrenia i o dlaczego je chcecie?
*Za co je lubicie?
*Co w związku z Nim?/ Jakie macie plany, co chcecie zrobić przede wszystkim.
Skojarzenia:
*leżak
*słońce
*piasek
* wysoka temperatura
* szaleństwa na trawie z psem
*opalenizna
*tańce
*adidasy

Za co je lubię?
za to , że są tak wolne. Dają odetchnąć od codziennego świata szkoły. Rówież dlatego bo wszystko wokół jest takie żywe i promienne- daje energię do życia.

Plany:
Plany? Hmm... Planuję wyjechać na kolonię z koleżanką i przy tym swietnie sie bawić :D Zaprosić dziewczyny na wspólne nocowanie u mnie w domku :) Zorganizować Wielką Noc sms-owania, a przy tym nie spania. Ostatnim planem który chciałabym spełnić to zrobić sobie " odnowę biologiczną" - taką domową.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
*Piasek, słońce, woda. Całe dnie na świeżym powietrzu. Las, plaża, miasto ... miodzio :D
*Za ten wspaniały zapach wolności i niezapomniane chwile :}
*Rodzinka, dom, być może Szwecja, Zakopane or Szklarska, Ustka i dalsze terminy mam wolne :]
 

**malutka**

"...dokąd iść,gdy nie ma dokąd pójść?..."
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
287
Punkty reakcji
1
Miasto
...sama nie wiem...
mi wakacje kojarzą się z wioską,w której mieszka moja Babcia..tam najczęściej jeżdzę..i ze słoneczkiem mi się też kojarzą :p
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
A mi? Hmm.... Jezioro Dominickie niedaleko Leszna i pewien mały, ciasny pokoik... :zakochany:
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
wakacje kojarza mi sie z kolorem zołtym, słoeneczkiem, plażą ,mewami , morzem, statkami :D
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
* Spanie od 3 w nocy do 12
* Poznawanie Dziewczyn :D
* Imprezowanie z kolegami/koleżankami :>
* Morze i Góry, ogólnie wyjazdy
* Martwienie się, że to tylko dwa miesiące :|
* Zarabanie pieniędzy poprzez roznoszenie ulotek
* Słoneczne klimaty :>
* Picie dużej ilości płynów chłodzących
* Opalanie się

To taka skrócona lista skojarzeń :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
uwielbiam lato..nie moge juz czasem zniesc tej zimy chociaz troche ja lubie ale te czapki szaliki rekawiczki i grube kurtki :/ a lato z czym mi sie kojarzy?-z ciagla zabawa, wypadami gdzie sie da i z kim sie da, imprezowanie do rana i...z cieplem, za co ja kocham?- za to ze w lecie mozna lepiej sovbie zorganizowac czas nish zima(wiadomo o co chodzi :p ) nio a moje plany?-slodkie leniuchowanie musze odpoczac od wstawania przed 7 5x w tygodniu :D wiec odsypiam no i jak najwiecej zabawy!!!!!!!!!a z reszta sie zoabczy:)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
z:
- upalami..
- meczeniu sie w sloncu..
- plywaniu w morzu
- wygrzewaniu sie na cieplutkim sloncu..
ale to chyba nie u nas, nie w polsce
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
Wakacje kojaza mi sie z bestroskim czasem wolnosci, w kotorym moge robic wzystko co mi sie podoba i co mi sie chce. Nie musze przejmowac sie jakimikolwiek rzeczami (np. odrabianiem lekcji). Z wiecznymi imprezami i wspanialymi koncetami. No i oczyuywiscie plaza i granie na niej w siatkowke. Jak i rowniez ze wspinaczka po gorach.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Eh a mi sie kojarzą .. hmm no z czym? Ze szkołą, którą kiedys tam skończyłam.. teraz to pozostaje mi zawsze dwutygodniowy urlopik.
Ale ogólnie kojarzy mi się(szczególnie po tym urlopie :p ) z Rybojedzkiem... Może ktoś kojarzy miejscowość i też ma tam działeczkę?? :p
Plany? Zawsze takie same - odpoczywać, bawić się, poznawać ludzi i upijać się .. :p
Za co lubię?? A raczej lubiłam.. :p bo przypadaja jak jest suuper pogoda, i miałam zawsze te dwa miechy wooollllnnneeee!!! :p
A teraz.. hmm.. no cóż.. I tak lubie ten letni okres, bo mogę ze spokojem pobiegać i potrenować hihi i nie marzną mi uszka, i łapki i nosek :p
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
uwielbiam lato bo jest cieplutko słonko świeci i cały dzień mnie w domu nie ma :D
Kojarzy mi się z rowerami, jeziorkiem paprocańskim, spacerami, a przede wszystkim z górami i spotkaniami ze znajomymi :eek:k:
Chciałabym aby LATO trwało cały rok :)
Plany to tylko i wyłącznie GÓRY GÓRY GÓRY !!!!!!!!!!!!!!!!! :klaszcz: :eek:k2: :eek:k:
 
Do góry