Wynajem autokaru w Krakowie

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
70
Punkty reakcji
0
Czy polecicie firmę do wynajmu autokaru w Krakowie? Do przewozu gości?

I czy organizowaliście gościom noclegi na miejscu?
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
110
Punkty reakcji
0
Ile ludzi, tyle opinii.
Kwestia podstawowa jaką musicie sobie zadać jest: czy stać jest Was na taki wydatek.
Drugie: jeśli pokoje to w jakim standardzie. Osobiście byłam na weselu, gdzie goście (ci co zdecydowali się wziąć pokój od młodych) obgadali ich potem w związku z zapewnionymi standardami pokoju. Spodziewali się czegoś znacznie lepszego.
Dla mnie osobiście wgl sytuacja nie do pomyślenia, ale niestety trzeba się z tym też "liczyć".
Trzecie: kwestia ugoszczenia.
Widziałam tu wiele komentarzy typu "zapraszam to muszę ugościć". Oczywiście, że tak. Jednak niektórzy zapominają, że nie rozmawiamy tu o przyjęciu domowym, urodzinach itd. gdzie goście pojawiają się np w naszym domu.
Mówimy tu o weselu, gdzie w większości oscyluje około 100 gości i odbywa się na sali weselnej. Ugoszczenie na weselu to kwestia przede wszystkim imprezy: dobrej muzyki, zabawy, wódki, jedzenia czy dekoracji. To najbardziej goście zapamiętują z wesela. To jest ugoszczenie. Co z tego jak dasz komuś nocleg a wódka będzie ciepła; jedzenie do d.... ?
Jeśli dodatkowo kogoś jest stać na opłacenie noclegów, to bardzo fajnie i miło. Lecz jest to moim zdaniem dodatek.

To co jednak na pewno polecam to transport gości z kościoła do sali weselnej:
https://www.migdaltrans.pl/

Od siebie polecam kontakt z tą firmą.
 
Do góry