Szkola Uczuc :)

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
hmmmm no czy ktos z was ogladal ten film?
co o nim myslicie?

mi on sie bradzo podobal :) ogladalam kilka razy:)
troche smutny :( no ale co tam sliczny :)

a propo ma ktos sondtracki z tego filmu? jessli tak to prosze o kontakt !!!!! wazne:) z gory thx

pozdro=*
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Oczywiście że oglądałam. Kilka razy... i prawie za każdym razem płakałam. Film cudowny... Szkoda że tak bardzo nierealny ;( Chociaż... ?/? :p :)
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
nierealny niestety :(:( buuuuu a szkoda:(

no nic a masz sondtrackiz filmu? <oczy kota w butach>
bardzo mi an nich zalezy:) a nigdzie nie moge znalezc:(

swietna muza:)

pozdro
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja oglądałam szkołę uczuć- za pierwszym razem wspólnie z przyjaciółką- ryczałyśmy jak dwa głupie bobry :p
a co do sciezki dzwiekowej- to odezwij sie do mnie na gadu- a mam ;)
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
mam sciezke dzwiekową z tego filmu
a sam film - dobry na babski wieczor i na walentynki z chlopakiem
przyjemnie i lekko sie go ogladalo
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
dzieki za odpowiedzi he :)
anuska juz mi zaproponowala ze mi wysle sciezke dzwiekowa z filmu
thx:) dziekujem;*;*

pozdro:)
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nie anuska tylko amuśka :p bardzo proszę :p
resztę wysle dzisiaj, kiedy wroce ze szkoly ;) pozdrawiam serdecznie
 

jj85justin

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
39
kurcze... to był najbardziej wzruszający film jaki w życiu widziałam :( ogladałam już pewnie koło 10 razy jak nie więcej i za każdym razem powtarzam sobie - nie płakać, nie plakac, nie plakac ...., ale jak dochodzę do momentu gdy Landon jedzie podziękować ojcu... to nie wytrzymuje ;(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
To ten film, co ona na końcu umiera..?
Po ich ślubie?
Bo nie kojarze, ale oglądalam.. napewno.
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
No jako jedyny chlopak w temacie .Wiecie co chyba go ogladalem plakac raczej nie plakalem ( no wiem napewno <_< ) .Nie moge go sobie dokladnie przypomniec ,napiszcie cos wiecej .
 

klapouchy

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
stumilowego lasu ;)
No jako jedyny chlopak w temacie .Wiecie co chyba go ogladalem plakac raczej nie plakalem ( no wiem napewno <_< ) .Nie moge go sobie dokladnie przypomniec ,napiszcie cos wiecej .

Akcja toczy się w jednej z szkół,najpierw pokazuje paczke "zle wychowanych uczniów", w życiu jednego z chłopaków zaczyna się coś zmieniać od kiedy pewna dziewczyna (szara myszka) go dostrzega. Nie próbuje ona go zdobyć,a mimo to chłopak ją zauważa, oczywicie nie od razu. Z początku to zwykły przypadek, że ich drogi tak często się spotykały. Dziewczyna pomaga chłopakowi w nauczeniu się roli do przedstawienia i stawia przy tym warunek, że mu pomoże lecz on nie może się w niej zakochać,oczywiście chlopak się zgodził. Po przedstawieniu (w którym oboje brali udział) chłopak zauważa urode dziewczyny i się w niej zakochuje. Od tamtej pory ona pokazuje mu inny świat. Pod koniec filmu się pobierają i niedługo potem ona umiera.


Śliczny film ;) mojego chłopaka też namówiłam na obejrzenie go i też mu się spodobał :p pozdrawiam ;)
 

kloszard

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja tez ogladalam :D nawet kilka razy :] ten film dal mi duzo do myslenia... nad wlasnym zyciem Chcialabym zeby istniala taka milosc ktorą nic nie rozlaczy (chyba ze smierc...) ...a moze istnieje...? chcialabym ja doswiadczyc...
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
filmu nie oglądałem, ale muzyka jest świetna, zwłaszcza Mandy Moore - A Walk To Remember..
 
Do góry