porady do mybb

Lukaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
1. Jak zmenić wiekośc avatara i sygnatury
3. Czy da sie skasować portal?
4. Czy pokazywanie kto ma urodziny jest domyślnie ustawione
5. Jak zrobić żeby pokazywał się system operacyjny i przeglądarka tak jak na tym forum znalazłem ! znalazłem skrypt(jest w załączniku) ale nie wiem co mam z nim zrobić
6. Jak ustawić że osoba musi podać e-mail i tam dostaje link żeby mogła dokończyć rejestrowania. I czy moge zmieniać treść tego listu?Jeśli tak to w jaki sposób?
7. Czy forum automatycznie usuwa stare posty? Jak to skonfigurować?
8. Jak zmienić date ponieważ w kalendarzu pokazuje się że 1 czerca był w sobote . jak to zmienić? Data serwera jest poprawna ponieważ gdy napisze post date jest dobra
9. jak zrobić żeby data dołączenia pokazywała się po polsku. U mnie wyskakuje np. Jun 2007 tutaj jest jakiś skrypt ale nie wiem też co z nim zrobić
10. Czy da się zrobić tak żeby po napisaniu postu nie pokazywało się okienko z przekierowaniem! Jeśli tak to jak to zrobić
11. jak zmienić strefe czasową i na jaką zmienić żeby było poprawnie? Bo u mnie pokazuje się w tej chwili godz 8 a jak zmienić żeby czas wyświetlał się w formacie 24 godz na nie w formacie am/pm
12. jak dodać baner nad forum(tak jak u was jest to zrobione)
trochę się zebrało
 

Attachments

  • ua_images.tar.gz
    21,3 KB · Wyświetleń: 44
  • ua_mod.diff.txt
    6,7 KB · Wyświetleń: 44

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
jak nie wiesz jak zrobic punkt 1,2,3,4,6,7 to chlopie po co ty sie zabierasz za punkt 5 kiedy ty nie umiesz laczyc skryptow? :/ :/ :/

poza tym wszystko masz w opcjach :/
 

Lukaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
A kto mi to wyjaśni? Lub da link do wyjaśnienia! najchętnij popisałbym na gg o tym skrypcie! moje gg 4853725
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
<lol2> skoro nie umiesz tego znalesc w googlach to co dopiero przez skype i myslisz ze ktos specjalnie dla ciebie bedzie instalowal phpbb? <_< poszukaj w necie wszystko jest opisane -.-""
 

Lukaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
A czemu ktoś ma instalować specjalnie dla mnie to forum? A skoru mówisz że wszystko daj jakieś przykładowe linki do stron na których znajde odpowiedź
 
Do góry