który krem najlepszy na cellulit?

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
dziewczyny, może stosowałyście któryś z tych kremów?
http://mmo.pl/kremy-c-39_87.html
chcę się pozbyć cellulitu, co prawda nie jest bardzo duży, ale jednak mi przeszkadza :( czy któryś z tych kremów jest skuteczny? a może zamiast kremu polecicie ubrania wyszczuplające? widziałam na tej stronie całkiem spory wybór, i to niedrogich, ale nigdy nie stosowałam, więc nie wiem... co jest lepsze??
 

Aniek_krk

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja używam kremu z Oriflame i go sobie chwalę, widzę efekty. Do tego chodzę na aerobic i co wieczór pod prysznicem masuję skórę takim przyrządem do masażu potem polewam się na zmianę ciepłą i zimną wodą w te strategiczne miejsca, po prysznicu kremik i that's all. :D
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja również używam kremu Oriflame.Do tego masaż szorstką rękawicą w czasie kąpieli i jest ok ;) Radzę przejrzeć katalog Oriflame i Avon.Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.Co do tej bielizny...W sumie nawet niezły pomysł , ale na lato trochę nie teges....Będzie Ci za gorąco
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
hej, podobno superancki krem na cellulit jest z pharmaceris - gruboziarnisty, ładnie pachnący, szybko widac poprawę po nim - moja kobietka zachwycona jest.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Hmm ja tak nie do końca ufam kremom i balsamom antycellulitowym... Naprawdę Wam pomagają? Ja w sumie nie stosowałam ich regularnie ale jednak co nieco na ten temat wiem - i generalnie, żeby walczyć z cellulitem nie można poprzestać na kremach... Wiecie to zapewne i nie raz już ktoś na ten temat pisał: ruch, dieta i ew. zabiegi, masaże.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Ale na pewno nie zaszkodzi jak się dołączy do ruchu, zdrowej diety i masażu jakiś balsam :)
 
Do góry