dziwne objawy. co mi jest?

beznadziejna

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska.
cześc. mam mały problem, z którym borykam sie od jakiegoś dobrego tygodnia. no wiec od tygodnia mam mdłości, kręci mi sie w głowie. jestem ogólnie osłabiona, nie jem nic, bo gdy tylko spojrze na jedzenie, mam odruch wymiotny. schudłam 10 kg. [ dodam, ze od 20 lutego leże w łożku ] schodzi mi tak jakby skóra z twarzy i brzucha. mam problemy z oddawaniem moczu, kiedy chce zrobic siusiu czuje ze chce, ale no nie moge. miesiąc temu miałam operacje na kolano i na tym kolanie również schodzi mi skóra. no a w brzuch dawałam sobie przez ponad 2 tyg zastrzyki przeciwzakrzepowe. 25 lutego i 3 marca kochałam sie chłopakiem. bez zabezpieczenia. [ proszę nie pisac jaka to ja jestem nieodpowiedzialna i jak nie uważalam jak robie to mam robic jak uważam - bo zdaje sobie z tego sprawe ] . czekam do 20 marca, wtedy powinnam dostac okres. ale ponad tydzień temu przeżyłam tez dużo stresu i ogólnie nie mam łatwej sytuacji w domu [tata alkoholik, długi i pożyczki ] no i ogólnie wtedy chłopak chciał ze mną zerwac, konkretnie sie pokłociliśmy... teraz niby jest lepiej, ale no wtedy to płakałam dzień i noc. i [wiem, żal. ] ale najadłam sie dosc sporo tabletek [ apapy i ketonale ] . także nie wiem czy to jest spowodowane prawdopodobną ciążą, czy to od operacji [mialam znieczulenie od pasa w dól, nie byłam pod narkozą ], czy od stresu spowodowanego tą kłótnią [ nerwica ] , czy może coś mi sie popsuło przez to, że zjadłam tyle tabletek, czy jeszcze coś innego mi jest? no bo martwi mnie to, że schudlam te 10 kg. zazwyczaj lubilam sobie podjeśc, jadlam coś na mieście po szkole, jak wracalam do domu to zaraz obiad. no lubilam jesc. a teraz wogóle nie mam apetytu. i często boli mnie brzuch tak bardziej na dole i zazwyczaj po lewej stronie. no i boli mnie głowa, jak rano wstane. ostanio miałam powiększone migdaly przez jakies 2 dni . no i często chorowałam na zatoki, wiec moze te zawroty od zatok ? no i mam jeszcze problemy ze snem, siedze do 3-4 rano i nie moge zasnąc.

liczę na to, że ktoś poukłada to jakoś w całośc i powie mi czym to wszystko może byc spowodowe.

pozdrawiam ;)
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
Sama mieszkasz? Bo mnie rodzina już dawno siłą zaciągnęłaby do lekarza
I Tobie radzę to samo, nie ma tu na co czekać
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Czemu ty piszesz na forum.?
Do lekarza ale natychmiast.!
Tylko on Ci tak naprawdę pomoże...
Nie jest z Tobą najlepiej...
Ja się tylko zastanawiam jakim cudem piszesz na forum...
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
masz mdłości, kręci Ci się w głowie, to mogłaby być ciąża, ale że schudłaś 10kg. to wątpie, prawie, że na pewno nie jesteś :)
może to być spowodowane tymi lekami? operacją? nie wiem, ale idź do lekarza, szybko... ;)
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Eh... kiedyś miałam to samo ale w ciąży nie byłam więc już na początek ostrzegam :D Jednak stało się to wtedy gdy lekarz przepisał mi złą ilość leków i tabletek, jednym słowem przedawkowałam i to sporo :/ Jednak gdy poszłam do lekarza nie dostałam żadnych leków, tylko zaszczyki, i wiesz co? Źle zrobiłaś że jeszcze tam te wszystkie se wstrzykujesz bo to trzeba specjalne takie :/ A i wiesz co, ja po 2 miesiącach już tego nie miałam, jednak w twoim przypadku może to być ciąża no i to możesz mieć owiele dłużej! Jednym słowem- idź do lekarza.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Przy tych objawach, o których piszesz dziwię się że jeszcze możesz pisać przy komputerze. Idź do lekarza albo zadzwoń do lekarza, na pogotowie. Po prostu zainterweniuj we własnej sprawie.
 
Do góry