Jak Zerwać Z Zakochanym Chłopakiem?

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Mój chłopak już od kilku dni niemalże płacze mi w ramię, bo boi się, że z nim zerwę... W sumie ma rację, ale ja głupia ciągle go zapewniam, że tego nie zrobię, chociaż baaardzo chcę... No i jeśli się rozstaniemy pewnie pokłócę się z przyjaciółką (jego starszą sis, która nas zeswatała). Jest jakieś wyjście?
 

Brawórka_13

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Właśnie mam taki sam problem a przynajmniej podobny
musze zerwać z chłopakiem ponieważ nie chce z nim być poprostu się męczę w tym związku ale nie wiem jak to powiedziec nie chce go zranić, nie chce się pokłócić, chciałabym aby było pomiędzy nami tak jak przed tym związkiem , tylko własnie niewiem jak to powiedzieć więc nic tutaj nie pomoge ale chyba nie ma sensu abyśmy ich oszukiwały musimy jakoś to zrobić ..... :(
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Doradzam porozmawiać szczerze,prawda boli,ale to jest najlepsze wyjście z tej sytuacji :eek:k:
Po co zwodzić i udawać,że się kocha,skoro tak nie jest :/
Powodzenia...
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Czym osoba będzie dłużej zwodzona tym będzie myślała, ze naprawdę się ją kocha. NO szczera rozmowa będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Ale jak On Cię kocha to i tak Go to będzie bolało, na to nie ma rady!
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Ja miałam podobny problem!! chciałam zerwac z chłopakiem a nie wiedziałam jak to zrobic , wiedzialam ze on mnie kocha ale ja juz nic do niego nie czulam!! najleprzym rozwiazaniem jest szczera cierpliwa rozmowa, mnie to pomogło i jestesmy do dzis przyjaciółmi zycze powodzenia i gorąco pozdrawiam
 

tondekaga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
tylko szczera rozmowa!!! :)
nie oszukuj go !! nie zasłuzył na to ! :sexy:
aha, nie próbuj robic jakichs głupstw,(będziesz żałować ) porazmawiaj !!!!!! :papa:
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
hmmm 2 razy byłam w takiej sytuacji :D hihi.. Wiesz...najlepiej by było jakbys go nie zwodziła... wiem,że trudno zerwać z kimś komu naprawde na tobie zalezy i Cię kocha.Ale uwierz, że jak nie zrobisz tego jak najszybciej , będzie Ci coraz trudniej :/ Więc prosto z mostu powiedz mu, że go nie kochasz...(jak będzie płakał to nie zwracaj uwagi :) )qrde pamiętam,że zanim to powiedziałam mojemu byłemu minęła godzina jak nie więcej!W takiej sytuacji trzeba być ''twartkim a nie miętkim'' :D Chyba nie masz zamiaru dłużej męczyć się w tym związku.Powodzenia Pa :eek:k:
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
napewno go nie powiunaś dużej okłamywać i zerwać tak jak amsz zamiar wytumaczyć mu że nic nie masz do niego i nie chesz go ranić
 

Martyna144

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ruda Śląska
Nie możesz go okłamywać!To,że niemalże ci płacze w ramie znaczy,że mu na tobie zależy i cie kocha...Bądz z nim szczera...on na to zasługuje :) Porozmawiaj z nim jak najszybciej :) Przepraszam jak kogoś skopiowałam,ale nie czytałam wcześniejszych postów :rumieniec:
 

pomarańczko

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
mpim zdanie powinnas powiedziec mu ze juz nic do niego nie czujesz.
przeciez teraz meczyci sie w tym zwiazku oboje a bycie z kims tylko dla swietego spokoju lub z przyzwyczajenia to najgorsze co mozna arobic drugiej osobie w zwiazku
a co do przyjaciolki to jezeli faktycznie nia jast zrozumie ze serce nie sluga
na poczatku moze byc dziwnie ale lepsze to niz olkamywanie siebie i innych
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Wiesz co tak pomyślałam nad tym, moze zastanowisz sie i dasz mu szanse, moze zakochasz się w nim. jesli on tak bardzo szaleje za Toba to będzie traktował Cię jak księzniczke i być moze Go pokochasz ;)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ekhm... Sposób w jaki to zrobisz zależy od tego czy chcesz zachować jego przyjaźn czy poprostu mówisz mu papa ... Bo jak ci nie zależy na znajomości z nim to problemu nie ma teoretycznie..
Ale z tego co widze chyba chcesz.. :) Napewno nie możesz faceta w nieskończoność zwodzić.. zastanów się jak ty byś sie czuła na jego miejscu :p
W sumie tak jak poprzednicy dopuszczam rozwiązanie pt. szczera rozmowa :) ale z tym różnie bywa :p , może podsuniesz mu jakąś koleżanke :D moze w niej sie zakocha ?
Możesz zrobić jakąś rzecz przez którą to on cie zostawi bo np tego nie zaakceptuje ( nie mowie o zdradzie , chociaż... nie no to podłe :D) ...
W sumie nie wiadomo co gorsze.. bo ja wiem jak sie czułam jak mi facet powiedział .. sory ale jush cie nie chce i nic nie czuje ;]
Prawda jedna .. na siłe sie w nim nie zakochasz a zwodzić go nie można ..
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Po prostu z Nim porozmawiaj.
"Posłuchaj (i tu Jego imię) ja widzę, jak abrdzo nei chcesz zebysmy sie rozstali. Widzę, ze jest Ci smutno, ze coś podejrzewasz. Ale ja tak juz nie mogę. Chciałabym, zeby było jak dawniej,a wiem, ze tak byc, raczej nie bedzie... Dlatego DAJMY SOBEI CZAS. Dłuższy czas bez siebie. chcę zobaczyc, cyz będzie mi Ciebie brakowało. Przepraszam, ale ja juz tak nei mogę.. ".
Druga wersja to prosto zmostu, czyli dokładna prawda przede wszystkim. ta popzrednia była taka ewentualna, ale chłopak mzoe ejscze sie łudzić..
"Przykro mi, że zapewniałąm Cię o tym, zę z Toba neiz erwę. jednak ja cuzje, ze ten związek mnei meczy, ze juz tego nei chcę, naprawdę (i tu Jego imie). Przepraszam, ale nie mogę tak dłużej, bałąm się tobie o tym powiedzieć, ale musiałam... Przepraszam, nei chce żebys miał mnei za potwora, po prostu ja juz nie mogę, nei chcę. "- nie wymieniajmu teog co anjbardziej Toibie nei pasuje w tym związku, jego reakcja byłaby anstepująca: rozmwoy?! dlaczeog mi nei pwoeidziałas, ze chcesz wiecej rozmawiac, mozemy rozm,awiac, duzo! ile zechcesz. TYLKO ZE MNA ZOSTAN. (prawie płacze)- szantaz emocjonalny :p. Ehh... to była przykładowa sytuacja., Pio prostu pwoeidz to co chciałas... To juz koneic i ejzeli umeisz wytłumaczyc dlaczego... tobyłoby to ręcz wskazane. Bo chłopak moze nies tracic do Ciebie szacunku, jeżeli będzie miał jakis nieodwołalny powód.
Wiadome jest ze nie mzoesz opisac kazdej sytuacji, a której źle sie zachował, ni tak, jakbys chciała... Nie wytykaj mu Jego złych cech. Po prostu poweidz dlaczego, nei biorąc pod uwagę żadnych konkretnych przykładów, bo jak pisałam On będzie to chcił-0 wiadomo sztucznie..-zmienaic..
Zastanów sie nad wszystkim,zanim podejmiesz rozmowę. Kiedys chciałam zerwac z chłopakiem, a argumentów zabrakło ;/ po prostu nei cchiałąm z Nim byc, miał łzy w oczach :/ i to aj wyszłam an potwoora :(

A potem poroazmawiaj z Twoja przyjaciółką. Lub juz wczesniej Ją o tym uprzedź. Powied, ze musisz to zrobic, bo nei chcesz juz etgo zwiazku. Że chciałas tozrobic od dłuższego czasu, ejdnak taka jakby presja wywołana tym sumtkiem w Jego oczach... :( żźe to nei dawało Ci takiej siły, byś mogła Go zostawic, po prostu... Że jest Ciz tym ciężko, jednak wiesz, zę duzo gorzej ejst teraz jemu i neiw eisz juz sama co amsz zrobic. Ze wiesz, ze nigdy nei ebdzie tak, by było dobrze. No i jezeli Ona była keidys w podobnej sytuacji, miała chłopaka z którym zerwała, a On Ja kochał. Lub coos podobnego... Porozmawiaj z Nia...
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Hmm powiedz mi na początku dlaczego zaczęłaś z nim chodzić?
Co do tego, że jak on płacze Ci w rękaw, że boi się o utratę Ciebie a Ty go dalej zapewniasz, że tak nie jest, ale tak naprawdę chcesz zerwać to wybacz mi ale jesteś chamska wobec niego. Nie można w taki sposób okłamywać osoby, która Cię kocha... Rozumiem, że jak on się żali to Tobie jest go szkoda, ale myślę, że powinnaś jednak zmienić postępowanie. Nie zdziwiłbym się gdyby on po takim czymś Cię znienawidził... Facet zapewne jak to facet popełnił kilka błędów, ale popatrz najpierw na siebie czy Ty byłaś taka super a mimo to on CIę nadał kocha... Jeżeli jego miłość jest taka silna jak opisujesz to jestem gotów nie zgodzić się z poprzedniczką i stwierdzić, że jeżeli on zapewniłby Cię, że zmieni jakieś kiepskie nawyki czy coś to tak by było i powinnas mu zaufać a przynajmniej dać ostatnią szansę.
 

Nezka

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Pciesze cię nie ma !!!!!!!! Nie da się! Wpadlas w wielkie :cenzura:!!!!
Tak jak ja..... zostało ci tylko płakanie w poduszkę!!!!!!



Zacznij najierw rozmawiać na ten temat z przyjaciółką przekabac ja na swoją stronę wyplaczjej się Jezeli jest twoja prawdziwa pryjaciółką to cie zrozumie i pomoże:) trzymaj się:)

Będzie dobrze :eek:k:
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
I tak będzie załamany.. wiec czy tak czy tak... nie dawaj mu nadziei.. i nie daj żyć fałszywymi snami... bo bedzie dłuzej bolało...
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Najlepiej powiedz mu prawdę porozmawiaj z nim szczerze. Wiem, że prawda boili, ale lepiej, żebyś mu powiedziała prawdę niż go okłamywała bo to jest jeszcze gorsze;/ A po drugie ty też się meczysz popatrz też na to z tej strony. Powiedz mu prawdę. A jeżeli jego siostra jest Twoją przyjaciółką to powinna cię zrozumieć. Powodzenia Pozdrawiam :papa:
 
M

monia2000

Guest
Ja miałam podobny problem!! chciałam zerwac z chłopakiem a nie wiedziałam jak to zrobic , wiedzialam ze on mnie kocha ale ja juz nic do niego nie czulam!! najleprzym rozwiazaniem jest szczera cierpliwa rozmowa, mnie to pomogło i jestesmy do dzis przyjaciółmi zycze powodzenia i gorąco pozdrawiam

hello :) mam takie pytanko i po tym wszystkim co bylo jestescie przyjaciolmi??tak normalnie rozmawiacie itp?
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
powiedz mu jaknajszybciej, ze juz nic d nigo nie czujesz i ze sie meczysz w tym związku... ja własnie kilka dni temu zerwałam z kolesiem,a on byłzakochany we mnie do szaleństwa... ale przyjał to z honorem i teraz jestesmy przyjaciółmi... naprawde dobrymi przyjaciółmi ;) powiedz mu o tym jak najszybciej!!! wszystko sie ułozy ;) buźka :****
 
Do góry