Jak Sprawdzić Czy Facetowi Na Tobie Zależy ?

Status
Zamknięty.

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jak w temacie wyzej.
Czy domagacie się wyznań ?
Czy robicie "sprawdziany" jego uczuć ?
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
eeehhhh, a czy Ty byłabys zadowolona gdyby ktoś Cie "sprawdzał"? Wiesz, mysle, ze samemu powinno sie to wiedzie, czuc. Umieć, uczyć się tego co u Niego znaczy jaki gest, choc "znanie na pamięc" mozę wydawac się nudene ;) to na tym chyba polega miłość?
 

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No raczej nie ale chodzi mi o to przez właśnie jakie gesty z jego strony mozna wyczuc ze jednak mu zależy :D A nie chce ciagnąć go za jezyk zeby mi miłość wyznawał bo na to za wcześnie ... jeszcze
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
jakies zaczepki z jego strony,mowienie o Tobie ze np. masz ładne oczy...pokazywanie jakiegos zainteresowania


a tak w ogole mozliwe jest to ze moglo sie chlopakowi znudzic tak z dnia na dzien ?
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
ale juz nie chodzi mi o kochanie ;p
ale ogolnie o zainteresowanie dzieczyna ..ze podoba mu sie itp.
i nagle bum i zero jakichkolwiek odzywek w jej strone
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ale juz nie chodzi mi o kochanie ;p
ale ogolnie o zainteresowanie dzieczyna ..ze podoba mu sie itp.
i nagle bum i zero jakichkolwiek odzywek w jej strone
raczej tak :D nowa miłośc, jakas laska porzwróciła mu w głowie, dowiedział się o tej >wczesniejszej< czegos co mu nie "podchodiz", róznie to bywa...
 

bezimienna

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
100
Punkty reakcji
0
(mówiąc szczerze dziewczyny)...Wiekszość facetów mówi dziewczynom że ją KOCHA...a tak naprawdę potem okazuje się to był wielki bajer chocby tylko dlatego że chciał zaliczyć następną panienke....
OSOBISCIE NIENAWIDZE TAKICH FACETOW!!!!!! A znam parę takich facetów(chocby były mojej najlepszej przyjaciółki)...
Najlepszym sposobem aby sprawdzić czy facetowi na Tobie zależy są CZYNY....
Dajmy za przykład(facet rezygnuje ze spotkań z qmplem dla Ciebie,rzuca nałogi i stara się być innym facetem, pociesza dziewcvzynę w trudnych sytuacjach,rozumie ją w każdej sytuacji, nie żada od niej niczego czego ona nie chce(chocby sex)....zrobi dla Ciebie wszystko...a od czasu do czasu kupi Ci coś pięknego(kwiatuszki misiaczka,biżuterie,albo zaprosi na jakąs fajna imprezke;]....no i oczywiście broni swojej dziewczyny kiedy jej coś grozi:D.....takiego faceta można nazwać MEZCZYZNA:D....
Gorzej tylko jak za wiele naobiecuje a potem połowy rzeczy sie wyprze albo ich nie spełni...
No ale wkoncu faceci lubią wciskać dziewczynom bajeczki:p....

(Piszac ten tekst nie chce zadnego faceta obrazic)...kazdy dobrze wie czym soba prezentuje z wymienionych rzeczy:D....acha dziewczyny a my nie wymagajmy znowu od nich za duzo:)....bedzie jeszcze na to czas:*...hehe:)...buziaczki:)
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Nom czasami własnie tak niestety bywa że facet okazuje zainteresowanie Twoja osobą (zaczepia cie, stara sie z toba czesto rozmawiac, zerka na ciebie) a jutro juz się mniej interesuje i do innej zaczyna startowac :/ to też mnie wkurza. Jednak nie zawsze tak jest czasami znajdzie sie parę porządnych gości :)
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Sprawdzać nie trzeba ale jesli nie jestes pewna tego co on do ciebie czuje o np podłącz sie do niego na gadu jako inna laska i sprawdź czy sie z ta "inną" umówi i czy sie przyzna ze ma dziewczyne
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Sprawdzać nie trzeba ale jesli nie jestes pewna tego co on do ciebie czuje o np podłącz sie do niego na gadu jako inna laska i sprawdź czy sie z ta "inną" umówi i czy sie przyzna ze ma dziewczyne
no mzoe... ale ogólnie, koles jak się do wie to przypał :/ chłopakowi trzeba ufac :]
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja nicz4go nie sprawdzam poniewaz o tym czy facetowi na tobie zalezy zauwazasz po jegi czynach, po jego stosunku do ciebie, czy cie dobrze traktuje jak sie do ciebie odnosi.... Jesli cos jest nie w porzadku- widzisz to. Nie ma sensu sprawdzac. :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja nicz4go nie sprawdzam poniewaz o tym czy facetowi na tobie zalezy zauwazasz po jegi czynach, po jego stosunku do ciebie, czy cie dobrze traktuje jak sie do ciebie odnosi.... Jesli cos jest nie w porzadku- widzisz to. Nie ma sensu sprawdzac. :)

Czy zalezy- owszem. Ale niestety nadchodzi taki czas (tzn. nie wiem czy u innych tez, ale u mnie niestety tak...) kiedy zaczyna sie coraz wiecej oczekiwac...I chwilami mam ochote w jakis sposob sprawdzic mojego chlopaka. I tu nawet nie chodzi o jakas inna dziewczyne, tylko po prostu...moj chlopak wyjechal niedawno na trzydniowy sejmik szkolny. W sumie z calej szkoly pojechalo okolo 20 osob. Postanowilam spobie, ze nie bede sie pierwsza odzywac, bede odpisywac tylko na jego SMSy i to niezbyt wylewnie...Tak wiec pierwszego dnia napisal trzy SMSy i to niezbyt czule...Drugiego dnia tylko dwa- jeden w ciagu dnia, jeden na dobranoc. Trzeciego nic nie napisal, bo wrocil wieczorem i juz rozmawialismy na gg. Nie piszac do niego jako pierwsza, chcialam poniekad sprawdzic, czy bedzie mu mnie brakowalo, czy on mnie potrzebuje...Wyniki mnie nie zadowolily...Cale te trzy dni chodzilam smutna. I przez to, ze ten "sprawdzian" nie wyszedl dobrze, ciagnie mnie, zeby jeszcze jakos go sprawdzic...Bo teraz tym bardziej wydaje mi sie, ze on mnie nie potrzebuje...:( W wakacje bylo zupelnie inaczej- pisalismy sobie po dwadziescia czulych SMSow dziennie...A teraz...sama nie wiem...
Moze troszeczke odbieglam od tematu, ale wyzalic sie musialam, a nie chcialam kolejnego tematu opisujacego moje milosne problemy zakladac...:p Ale mimo wszystko jest o sprawdzaniu chlopaka ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Jelonek tak to juz jest. Z tego co wiem dosc dlugo chodzisz ze swoim chlopakiem. Ja z moim 1,5 roku i tak to juz jest ze na poczatku pisze sie do siebie po 20 razy dziennie co chwile sie dzwoni spedza kazda wolna chwile itp...
Ale tak na zdrowy rozum nie mozliea jest sytuacja kiedy bedzie tak caly czas! Po pewnym czasie chyba kazda ze stron dostrzega w tym wszystkim taka normalnosc.... Nie wiem jak to wytlumaczyc mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi....
Po prostu zawsze poczatki zwiazku sa takie magiczne i niezwykle, czegos takiego czlowiek nigdy nie zapomina. Ale po pewnym czasie to juz jest takie codzienne i normalne. I dlatego jelonek moze byc Ci teraz troszeczke przykro ze czegos takiego juz nie ma.... Kobiety dluzej to rozpamietuja dluzej chca cieszyc sie ta chwila... Ja tez tak mam ja czasami nawet kloce sie z moim chlopakiem ze juz mnie nie kocha bo nie jest tak jak kiedys... Ale to jest normalne. :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no, ale widzicie, lepiej nie sprawdzac, moim zdaniem- po przykłądzie jelonka, mzoe chłopak mysli, ze jelonek wie, jak na Niej jemu zależy, że są jak "stare dobre małżenstwo", ale fakt, faktem trochę to przykre :/ :( "stare, dobre małżenstwo"...
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Ja też myślę że chłopaka nie należy sprawdzac lae jesli juz nie wie co ma robic i nie wie co do niej czuje to mozna sprawdzic czy nie zdradzi
 

wojthek

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
heh jak to powiedzial Maks w kultowym juz filmie "Seksmisja": "permanentna inwigilacja ! nie wytrzymam !"
 
Status
Zamknięty.
Do góry