Przerwał Czy Nie?

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Dziewczyny błamgam pomóżcie. Kilka dni temu pewien facet zaprosil mnie nawiadomowa rzecz. Mam juz 20 lat wiec sie zgodzilam i gdy probowal we mnie wejsc to odkrył ze jestem dziewica i sie wycofał i ja zaczełam krwawic i nie wiem czy to znak ze mi przerwał błone czy nie?? Napiszcie co o tym sadzicie bo ja od zmysłow odchodze.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Myśle że tak. Ponieważ krwawienie występuje po przerwaniu błony dziewiczej (ale nie zawsze).
Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości to idź do ginekologa tam sie dowiesz wszystkiego i oczywiście będzie to 100 procentowa poewność.
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Ale ja nie moge pojsc, bo u nas w miescie jest tylko jedna baba gonekolog i to na dodatek jego ciotka, a do faceta w zyciu nie pojde.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
sadzisz ze mogl polowicznie rpzerwac... ??
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
mogł ja nawet tylko naruszyc! blona dziewicza jak wszystkie wiemy u kazdej kobiety jest inna- mniej ukrwiona bardziej, gruba, cienka- ja naprzyklad za pierwszym razem mialam tylko delikatne opory aby mogl chlopak we mnie wejsc, a moja kolezanka i to nie jedna zwijaly sie z bolu. znajomy opowiadal ze jego kumpel z panna tak sie zalatwili ze pogotowie laske zabralo...


mogl ja naderwac troche- ale wiedz o tym ze dziewictwo nie zalezy od blony- dziewictwo to sprawa 'psychiki' tak naprawde!!


a tak na marginesie to dziwie ci sie ze nie powiedzialas mu ze jestes dziewica :eek: !!! naprawde!!! czy on zrobil to mocno? i czy weszedl cały czy tylko troche ?
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Wszedl tylko drobine i wtedy zaczelam krwiawic i sie wycofal i juz nie probowal. Ja mu mowilam ale mi nie wierzyl
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
kamila to moj nick co ci wiek potrzebny?/ to ma jakies znaczenie w iweku mial mi nie przebic a w 20 przebic?? bo ja juz nic nie rozumiem
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
kamilciu dziecko drogie
po pierwsze na takie tematy są odpowiednie działy :]
po drugie - twoj wiek widac przy kazdym poscie :ppo trzecie: dziewcyzny pewnie chca wiedziec czy krecisz :p
po czwarte - wiek nie ma nic do przebijania :p
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Primo nie jestem dla ciebie dzieckiem, secundo to nie jest moje konto tylko mojej kuzynki bo ja nie widze potrzeby zakladac nowego. swojego tertio jak wiek nie ma nic do przebijania to po co sie pytaja a quatro to ja nie umiem znalezc ,,odpowiednich działow,, i jak co to dzieki za przekierowanie
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
no i o co sie kamila burzysz- pytam o wiek tylko tak- z babskij CIEKAWOSCI! :)


nie wiem moze i jestem glupią bladynką ale powiem tyle : piszesz ze mowilas mu ze jestes dziewica a on ci nie wierzyl!!! no to do jasnej cholery jak poszlas do lozka z facetem ktory ci nie wierzyl a na dodatek nie wiedzial jak sie praktycznie zachowac!!! i jeszcze piszesz ze nie chcesz sie z nim spotkac juz- to widac jak zaplanowalas pierwszy raz- ja nie mowie zeby byl jakis wyjatkowy przy swiecach- ale z kims kogo sie kocha, a nie jak sie uda to strace dziewictwo, a jak nie to trudno ;/
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Ale ja chcialam stracic to dziewictwo bo mi bylo glupio ze taka stara k obyla jak ja nie robilam tego juz. A co do swiec i milosci to nie wierze w takie rzeczy. Pochodze z rozbitej rodziny, wiec mozna to zrozumiec
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
kiedy robisz to z byle kim to seks traci wartosc- ja mam od poczatu jedna osobe- ufam mu bezgranicznie.. to ze pochodzisz z rozbitej rodziny o niczym ie swiadczy- to tylko wmawiasz sobie ze nic nie moze sie ulozyc-ze kiedys sie skonczy szczescie- nie mozemy zyc przeszloscia- zyc pokrzywdzeni przez to ze naszym rodzicom si enie udalo- wlasnie wtedy trzeba sie mobilizowac- by pokazac calemu swiatu: "mnie sie uda". byc szczesliwym- najszczesliwszym wsrod ludzi! zycie jest zbyt krotkie i trzeba isc do przodu a nie stac w miejscu i rozdrapywac rany. widzisz kamilko, nie chcesz byc stara kobyła- nigdy nie tlumacz sobie tego tak- bo wiedz ze ktos na ciebie czeka- i kiedys zrobisz to z nim i bedziesz plakac ze szczescia, widzac jak wiele moglas stracic, patrzac jak swiiat schodzi na psy, gdzie 13- wstydza sie dziewictwa i pytaja o najlepsza pozycje na pierwszy raz- gdzie na swoj pierwszy raz wybiera sie jakis kibel i robi sie to po to aby zrobic!!
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Czyli teraz mam sie przyodziac w habit i pokutowac do konca zycia ze zrobilam to teraz a nie za 10 lat??
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
nie! absolutnie tego nie powiedzialam! nie chodzi o pokute i zalowanie- bo tak naprawde nie zrobilas tego do konca- jasne jakas czesc ciebie bedzie to zawsze pamietac, chodzi o to by zrozumiec- ze nie warto oddawac komus cos tak cennego- chociaz w dzisiejszych czasach dla wielu ludzi seks traci sens: zmienia sie ciało i technika- reszta to to samo... nie chodzi tylko o to..

jak to spiewal karramba :

Otworzysz oczy, wiesz co światem teraz rządzi
Nagie anioły opetały nas i nie ma dokąd biec
Otworzysz oczy wiesz co światem teraz rządzi
Byle z kim, byle szybko, byle gdzie
Jeśli forsę masz, spełnisz każdy sen

Teraz czasy się zmieniły
nie pier... się o gwiazdach
siadaj tutaj mała no i jazda, jazda
Nowy wiek, nie ma żadnych ideałów
Nikt nie prawi o miłości tamtych starych banałów
a szesnastki to się wstydzą cnoty
Nie ma mowy o wierności
i to nie sa ploty
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
kamila kazy kto zapisuje sie na forum powinien znac regulamin i tekst w stylu "nie umiem znalezc odpowiednich dzialow" to po prostu zwala mnie z nog
dziewczyno masz 5 latek czy 20 tak jak niby twierdzisz??

jest cos takiego dodatkowo jak opcja szukaj...
z której polecam korzystać

stracic dziewictwo dla samego stracenia - troche bez sensu :/
ten pierwszy raz ma być wyjątkowy, niezapomniany, magiczny i pasjonujacy, a nie w nerwach byle miec to za sobą
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
__PodHale!!__
nie ma za co- nie dziekuj za rade- tylko pamietaj, ze jesli uczynisz seks byle jakim- wpadniesz w rutyne... i pamietaj ze lepiej zaczekac, bo seks z byle kim to "trzy kroki do nikad"


przepraszam za OT :( mysle ze w tym wypadku nie bedziecie miec mi za zle
 
Do góry