Mezo & Liber - The Best Of Bestest

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ponuraczku :) widze ze siedzisz tutaj wiec odpisze ci w tym poscie!!ja zrozumialam ocb tobie i ie musisz mi pisac schematami bo fakt jakas wybitnie inteligentna osoba niejestem ale tez nie gluipa... ;) tedzik zdobyl wszystko ciezka praca...!!! tak wiem wiem wielkie pozdro dla Adasia!!!i pamietajcie O.S.T.R-y wymiata tak na snowboardzie min. dzieki mojemu bratu :p tak chwale sie bo mam czym hehehehe 3m sie ponunaku :* buuuuziaczki :*
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Hehehe mój brat jest wielki!!!Pozdro for him!!!kocham go.....ale dobra koniec tego moj brat nawija w takim jeszcze nieznamym sQadzie "WTH" uczyl Adasia jazdy na snowboardzie jest studentem anglistyki smiga na koncerciwa i zaklimatyzowal mnie w hh :) za to dzieki ogolnie spoko ziooom:)aha a z kumplami swoimi pomaga takim chlopakom z osiedla sie wybic stworzyli na osiedlu taka jakby swietlice!!!wypas jest!!!
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Nie no to nie tak.... ale stara sie jak moze jara sie tym na maxa i za to go podziwiam ze nie tylo siedzi na lawce i mowi ze slucha hh ale robi cos wtym kierunku aby jego sQad zaistnial pomaga chlopakom itd.!!! a ty sluchasz hh??? uwazasz ze to co robi moj brat jest zle ??? :/
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... tak słucham !! i nie powiedziałem że to złe :] ... wręcz przeciwnie :]

ale mam niskie mniemanie o undergroundzie :] (bynajmniej o tym działającym na moich terenach) bez obrazy oczywiście !!

... życzę mu powodzenia żeby się wybili :]
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
heh jezeli masz na mysli trzeci wymiar to zgodze sie z toba ze sa syfiasci ale jak dla mnie kasta sa dobrzy!!!przeczytalam kilka twoich postow i uwarzam ze bardzo madrze wypowiadasz sie w niektorych kwestiach :* dlatego buuuuziak dolnyslask a dokladniej skad jestes???
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
dzięki :]
... mieszkam 50 km od Wałbrzycha :] , nie mówie nic o 3 Wymiarze bo oni coś tam żekomo "tworzą" .
słyszałaś OSWP & DKA na Vivie ?? OSWP nagrało legal. Mi się ich rap podoba :] ale reszta składów undergroundowych z mojej okolicy pozostawię bez komentarza :] a powstają jak grzyby po deszczu :/ jest ich ok 10 :/
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
heh bo wiesz ja tez z tych okolic pochodze :D mozesz napisac skad dokladnie? jak mam byc szczera to z dolnego lubie tylko "WTH" i kaste goral jak dla mnie fajnie nawija mimo ze piosenka gruuubas jest zupelnie o niczym :) ale smieszna caly tedzik :)ile masz lat??? dlugo jarzasz sie ta muzyka???aha pytales mnie czy slyszalam ich na vivie ja raczej nie ogladam tej stacji ale nie powiem ze mi sie zdarza :*

aPonury Murzyn jest na mnie zly i nawet mi nic nie odp. :(
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Wałbrzych? z tamtąd aro jest... a jak wam sie podoba underground meza i libera ? :D (to robil ziomek z którym grałem kiedys w jednym klanie w jedna strzelanke, on raczej nie slucha hh zrobil to for fun ;D)
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... jestem dokładniej z południa dolnegośląska blisko Czech :p mam 17 lat :p .. a HH słucham od jakiś 4 lat :] ... KASTA tez mi się podoba... mądre teksty
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
hmmm undeground meza i libera???buahahahahaha tego nie ma :p :*

hmmm moze gdzies okolice ladka zdroju???cos w tym stylu???noooo to sie zgadzamy w tej kwestii!!!a smigasz na jakies koncerciwa???buuuzka :*
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... ARO !!! bez komentarza :] jest taka historyjka z nim :

Aro zarąbał bity OSWP za co Ci go zdisowali :D zdisował go również 3 wymiar :D a diss Aro na 3 Wymiar jest beeeeznadziejny :p ... mam wszystkie trzy i jest to niezła pompa :D :p

a Meza i Libera pozostawię bez komentarza :] a kawałek kumpla fajny :] :p

idę spać ... popostujemy jutro :] pozdrawiam
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a ja nawet nie mam tych dissow oprocz "FujAro" oswp. tytul mi sie podoba :D fuj aro lub fujaro :D kozacki ... a plyta aro... hmm podoba mi sie piosenka o wsi ze wsi ... wstyd sie przyznac ale znam to z życia =/. Ale ogolnie Aro suX
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... no właśnie Ponury :] FujAro fajny kawałek nie ?? :D ... to jest właśnie skład z, mojej okolicy, który się dorobił legala :]
 
Do góry