Czy samoboj taki dyskretny swiadomy po cichutku dobry dla singla ?

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
376
Punkty reakcji
50
Psychiatra może przepisać leki i dać L4 nawet na pół roku. Przyjemne to L4, bo można podczas takiego zwolnienia jeździć i zwiedzać, by się naładować energią do życia.

Tak w ogóle to nie do końca oddajesz "darmozjadom", z Twoich podatków jest utrzymywane to, co Cię otacza. Drogi po których jeździsz, psychiatra, do którego możesz się zapisać, parki w których spacerujesz, służby dzięki którym nie boisz się wyjść na ulicę, wojsko dzięki któremu w ogóle masz gdzie i skąd wyjść i wiele innych.

Choć też nie lubię płacić podatków 🥺
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 344
Punkty reakcji
203
Psychiatra może przepisać leki i dać L4 nawet na pół roku. Przyjemne to L4, bo można podczas takiego zwolnienia jeździć i zwiedzać, by się naładować energią do życia.
Bardziej miałem na myśli to że trzeba być "Stalowym" by taki temat na forum założyć.
Ktoś tu się ostatnio "zabił i żyje" że miałby jakieś sposoby na samobójstwo polecać?
Kto normalny taki temat zakłada?
 
Ostatnia edycja:

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
147
Punkty reakcji
0
Psychiatra może przepisać leki i dać L4 nawet na pół roku. Przyjemne to L4, bo można podczas takiego zwolnienia jeździć i zwiedzać, by się naładować energią do życia.

Tak w ogóle to nie do końca oddajesz "darmozjadom", z Twoich podatków jest utrzymywane to, co Cię otacza. Drogi po których jeździsz, psychiatra, do którego możesz się zapisać, parki w których spacerujesz, służby dzięki którym nie boisz się wyjść na ulicę, wojsko dzięki któremu w ogóle masz gdzie i skąd wyjść i wiele innych.

Choć też nie lubię płacić podatków 🥺
nie wiem ile tych podatkow placisz ale tu to jest masakra po za tym musze tez placic mutuelle,assurance habitation , la garantie des dépots itd itp dluga lista i zostaje mi prawie nic jak bys zobaczyl moje l'avis d'impot sam bys sobie chcial w leb strzelic .... ceny tu a gdzies w innych krajach to w ogole bez porownania dobrze ze la taxe d'habitation skasowali bo wtedy to chyba naprawde bym odleciala. Nie moge pisac na tym kompie bo to jakis wariat .
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
376
Punkty reakcji
50
Ja już wiem kim Ty jesteś xd

Muszę przyznać Vaffancullo, że tym razem fajnie się zamaskowales, podejrzewałem od początku, że mamy trolla faceta, ale nie wiedziałem, że to Ty :p
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 486
Punkty reakcji
173
Miasto
Polska
Ja już wiem kim Ty jesteś xd

Muszę przyznać Vaffancullo, że tym razem fajnie się zamaskowales, podejrzewałem od początku, że mamy trolla faceta, ale nie wiedziałem, że to Ty :p
No wiesz? Przeciez to bylo wiadome od początku. I on praktycznie tego nie ukrywał.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
147
Punkty reakcji
0
Przepraszam, jeśli sprawiłam wrażenie trolla faceta. Jestem Mona, nie Vaffancullo, i przykro mi, że nie będę więcej z Wami rozmawiać! ; )
 
Ostatnia edycja:
Do góry