Czy jestes dumny z bycia Polakiem?

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
147
Punkty reakcji
0
Proszę mnie nie zjechać, ale ja nie jestem dumny. Tak, może tylko wydaje mi się, że życie powinno być jak na filmach. Być może dlatego, że już od dzieciństwa zawsze fascynowały mnie inne kraje, wydawały mi się ciekawsze od Polski. Czemu, nie pytajcie. A jako dzieciak oczywiście kreskówki po angielsku itp, jakoś nie oglądałem typowo polskich filmów, choć parę komedii jest świetnych. Chciałbym mieszkać w Anglii/Kanadzie/USA, Chiny też są fajne, chyba większość dzieciaków im zazdrości. Teraz nieźle znam angielski. Wiem, że Stany Zjednoczone mają sporo wad, ale moim zdaniem to :cenzura: kraj, np. co weekend chodzić z rodziną na jakiś mecz. Fajne uczelnie, wszystkie nowinki tam etc.
Tak, jak wspomniałem nie mam nic do Polski, bo w większości krajach znajdujących się blisko nas także bym nie chciał. Po prostu angielska muzyka, kultura wydają mi się dużo ciekawsze.
I weźcie potraktujcie ten temat z przymrużeniem oka, beż żadnych spin... Pomarzyć można.
Dlaczego glownie nie przyznam sie nigdy ze jestem pochodzenia polskiego przez kobiety z Polski nie tyle przez facetow czy ogolnie ale wlasnie przez sztucznie wygladajace falszywe wredne zawistne babony z polski ! Opini dobrej nie maja wiec jest sie czego wstydzic !!! Mnie nikt nie pyta o narodowosc a jesli juz sie tak stanie to zawsze moge powiedziec ze jestem kosmitka . Uuuu w Chinach to ja bym nie chciala mieszkac za cholere! i to nie ze wzgledu na kobiety a wlasnie ze wzgledu na bezczelnie falszywych wrednych skosnich !!!!! z Polski z ludzmi ciezko sie dogadac ja znam tylko Mame Tate siostre i jej dzieci i meza z innymi mi nie po drodze i nie chce sie zadawac na polskich stronach tez nie mam czego szukac i zwijam zagielki .
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 485
Punkty reakcji
173
Miasto
Polska
Było by dziwne jakby AntyPolak był dumny z bycia Polakiem.
 
Ostatnia edycja:

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wez juz spie%àçéaj z tym AntyPolakiem bo nudny jestes juz jak falaczory z olejem ! Nigdy nie bylam anty i nie bede z uwagi na moje ukochane sw pamieci Babcie i na moich ukochanych Rodzicow i Dzieci mojej siostry i jej meza ! Najchetniej to bym Ich zabrala jak najdalej od tego poyebanego spoleczenstwa .
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 344
Punkty reakcji
203
Wez juz spie%àçéaj z tym AntyPolakiem bo nudny jestes juz jak falaczory z olejem !
Pomylono forumowiczkę z kimś kto używał tego nicka.
Innymi słowy AntyPolak to nie ktoś kto nie cierpi Polski
lecz forumowicz który wymyślił sobie takiego nicka za którego tutaj forumowiczkę biorą.

Choć takie pomyłki czasem na forach się zdarzają to tu można było być bardziej spostrzegawczym i nie wysuwać takich podejrzeń.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 485
Punkty reakcji
173
Miasto
Polska
Pomylono forumowiczkę z kimś kto używał tego nicka.
Przecież on już drugi raz udaje kobietę.
Choć takie pomyłki czasem na forach się zdarzają to tu można było być bardziej spostrzegawczym i nie wysuwać takich podejrzeń.
No właśnie, bardziej spostrzegawczym radzę być. Przecież on to on..A w zasadzie ona to on.xD
Kibic ty go obrażasz tak pisząc, on chce być rozpoznany. Olewasz go trochę......
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
147
Punkty reakcji
0
schiza .... za duzo internetu dla burakow ! Tu gora 4 persony pierdna raz na jakis czas bzdure a reszta to boty i to sie nazywa forum polskie dyskusyjne ? Nie dziwie sie ze wam wasz ulubiony AntyPolak spierdolil stad ja ide w jego slady .
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 485
Punkty reakcji
173
Miasto
Polska
schiza .... za duzo internetu dla burakow ! Tu gora 4 persony pierdna raz na jakis czas bzdure a reszta to boty i to sie nazywa forum polskie dyskusyjne ? Nie dziwie sie ze wam wasz ulubiony AntyPolak spierdolil stad ja ide w jego slady .
I już masz nowe konto? Trochę niepoważne. Aha to prawda że żona Macrona to jego mąż? Co tam mówią o tym u was?
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
147
Punkty reakcji
0
I już masz nowe konto? Trochę niepoważne. Aha to prawda że żona Macrona to jego mąż? Co tam mówią o tym u was?
Nie zagladalam jej pod kiecke to nie mam pewnosci a tu nic nikt takiego nie mowi sa inne doniesienia ze Macron zakochany jest w corce Brizytki .Pomyliles Attala z Macronem bo ten naprawde jest pedalem . Nie mam drugiego konta tu i nie mam zamiaru.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 485
Punkty reakcji
173
Miasto
Polska
Nie zagladalam jej pod kiecke to nie mam pewnosci a tu nic nikt takiego nie mowi sa inne doniesienia ze Macron zakochany jest w corce Brizytki .Pomyliles Attala z Macronem bo ten naprawde jest pedalem . Nie mam drugiego konta tu i nie mam zamiaru.
Nie pomyliłem Macrona. Wlasnie ostatnio pisze się że jego staruszka to tak naprawdę staruszek.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
147
Punkty reakcji
0
Nie pomyliłem Macrona. Wlasnie ostatnio pisze się że jego staruszka to tak naprawdę staruszek.
Ale to juz dawno temu czytalam to na stronach polskich zadna nowosc i wydaje mi sie ze jest kobieta a to ze byrzydka i stara to tu tez wszyscy tak mowia to widac obciach na caly glob !
 
Do góry