WAKACJE 2011

Status
Zamknięty.

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
[quote post="2747785" timestamp="1310818769"]
Ojoj
laugh.gif
haha, to stopery w uszy :p[/quote]
Będzie trzeba
biggrin.gif
Wczoraj jak byłem wieczorem grać w kosza to nie za bardzo mi szło ^^
Tymczasem uciekam, będę późnym popołudniem.

Miłego dnia!
smile.gif


U Was też dzisiaj taka kulawa pogoda? :/
Pada i pada... :grymasi:
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Ja się pogodą nie przejmuję, bo prawie cały dzień siedzę w domu. Jak już wychodzę to wieczorami i zazwyczaj wtedy nie pada. :p
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
A ja najchętniej siedziałbym na zewnątrz bez przerwy. Teraz już się wypogodziło. Ale przynajmniej mogłem skończyć to co zacząłem jak padało więc jakieś plusy są :bag:
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Taak, dobrze, że taka pogoda dopisuje, oby jak najdłużej. Lepsze jak dla mnie siedzenie na powietrzu niż w domu :p Od jutra mam ciężkie postanowienie - zaczynam się uczyć BB) :bag: Ciekawe tylko, co mi z tego postanowienia wyjdzie. :p Oby nie skończyło się tylko i wyłącznie na chęciach, czas na czyny :)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Taak, dobrze, że taka pogoda dopisuje, oby jak najdłużej. Lepsze jak dla mnie siedzenie na powietrzu niż w domu :p Od jutra mam ciężkie postanowienie - zaczynam się uczyć BB) :bag: Ciekawe tylko, co mi z tego postanowienia wyjdzie. :p Oby nie skończyło się tylko i wyłącznie na chęciach, czas na czyny :)

Powodzenia, trzymam kciuki. Ja muszę z angielskiego trochę się podkuć i też chciałem od dziś zacząć :D
Sierpień będzie ładniejszy :)
Musi być ładniejszy :)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Znowu tutaj coś ucichło :p Mnie w końcu udało się znaleźć pracę i już nie muszę siedzieć bezczynnie w domu :D Za naukę też w wolnych chwilach powoli, powoli się biorę, bo czas poprawek się zbliża :( Co do pogody, to hmm póki, co pozostawia dużo do życzenia, ale nie ma co narzekać :)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Oj ucichło, ale dobrze, że ktoś to ruszył ponownie :D Jaką pracę udało Ci się zdobyć? Ja czekam na lepszą pogodą, żeby gdzieś wyjechać...
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Ruszył, bo nie może tu być tak cicho :p Bardzo relaksującą i bezstresową pracę, a mianowicie - skręcam sobie żarówki :D No ja na wyjazd póki, co nie liczę - do końca sierpnia praca, potem poprawki. Może pod koniec września coś uda się zorganizować. Oby :p
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Dokładnie :D Wolę to niż siedzenie bezczynnie w domu :p
no pewnie:) ja też już trochę zarobiłem, kończę ostatnie robótki i zrobię sobie te wakacje jednak, chociaż na chwilę. Jak pogoda pozwoli, to jakiś wypad pod namioty :D

P.S. Jak widać tylko my tutaj sobie spamujemy :D
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Ja już się nie mogę doczekać dnia wypłaty :D Pod koniec dopiero sobie odpocznę, a właściwie od połowy. Teraz w wolnych chwilach, maltretuję matematykę i te inne przedmioty spędzające mi sen z powiek. :bag:
Trochę trzeba pospamować, bo byłoby zbyt nudno :p :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry