Tyje I Chudne To Pierwszy Powod Celulitu:(((

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Jak tytul mowi tyje i chudne to jest moj podstawowy problem. Przez takie skoki nadwagi wystepuje mi na udach celulit czego bardzo bym sie chciala pozbyc. Stosuje juz serum intensywnie wyszczuplajacy i troche pomoglo ale nie tak do konca:( nie jestem ani gruba ani chuda moja waga jest srednia lecz przez tycie 3kilo i spadek jego powoduje brzydkie uda. Czy znacie jakies cwiczenia ktore maja szybkie efekty??rowniez i na posladki???Mam rowniez jeszcze jeden maly problem z lydkami. Sa troche umiesnione i grube co brzydko wyglada:(znacie jakies sposoby na uksztaltowanie lydek, zeby byly ladne i zgrabne ????przez nie nie moge zalozyc zadnej spodniczki:( cwiczenia czasem tylko powiekszaja mi lydki i to jest ten minus, nie wiem juz co robic? prosze doradzcie mi bede wdzieczna.

Pozdrowionka :***************
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Nie ma ćwiczeń szybkich, każde są efektywne jeżeli są stosowane przez odpowienio długi czas i jeżeli są prawidłowo robione. Z celulitem, zacznij od rozmowy w dobrym sklepie kosmetycznym, później w aptece a na końcu u dermatologa każdy z nich powinien Ci pomóc. Jeżeli tyjesz i chudniejsz to zastanów się dlaczego tak jest. Czy prowadzisz jaką dietę czy może nie widzisz wyraźnej przyczyny jeżeli to drugie to możliwe, że coś niedobrego się z Tobą dzieje. Jeżeli nie jesteś ani gruba ani chuda to nie stosuj diet które są restrykcyjne to Ci nie pomoże a zaszkodzi, jeżeli chcesz mieć ułożoną profesjonalną i odpowiednią dietę dla siebie porozmawiaj z dietetykiem. Jeżeli nie wiesz gdzie takiego znaleźć idz do szpitala popytaj tam na bank jest chociaż by powinien być na oddziale internistycznym, może uda Ci sięustawić z nim na wizytę prywatną. Ale pamiętaj, że najczęściej nasze oceny co do samych siebie są zbyt krytyczne więc najprawdopodoniej Twoje nogi są ok a Tobie się wydaje, że są brzydkie.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Stosuj balsamy ujędrniające i uprawiaj sport. Podobno dobre ejst bieganie, ale ja biegałam przez 2 tygodnie po 20 minut, nie zauważyłam żadnych efektów i przestałam... W ogóle u mnie ciężko jest z chudnięciem odkąd schudłam 10 kilo i się zatrzymałam. Nie wiem, dlaczego tak jest! ;(
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
2 tygodnie to krótko, może trzeba było biegać dalej, może dopiero po pół roku zaczeła byś widzieć jakieś efekty. Na prawdę w 2 tygodnie nie da się osiągnać czegoś rewalcyjnego chyba, że sotuje się jakieś wspomagacze. Dużo schudłaś - 10 Kg. Może spadek masy był gwałtowny i teraz organizm się regeneruje.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Czy ja wiem, czy tkai gwałtowny? W niecałe 3 miechy. A z tymi 2 tygodniami to masz rację ;) Już se postanowiłam, że będę biegała w wakacje, bo teraz trzeba coeny poprawiać :D Ale i tak mam trochę ruchu - trenuję taniec nowoczesny. Właśnie, na cellutit dobrze se jakiś sport znaleźć i trenować tak na trenignach, bo samej może ci czasem motywacji zbraknąć ;)
 

ONA_20

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej podobno jak sie ma celulit to nie powinno sie pić napojów gazowanych. To prawda???
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Mam celulit też właśnie z przyczyny chudnięcia tycia i naprzemian.
Radze zrezygnować z napojów gazowanych , chipsów i tych innych pustych kalorii.
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
a moge wiedziec ile masz lat?czasami powstawanie celulitu nie jest powodem tego ze sie chudnie i tyje tylko takim ze dziewczyny w okresie dojrzewania nawet bardzo szczuple maja celulit i rozstepy... a jesli chcialabys cwiczenia na uda to: poloz sie na boku.Noga ktora dotyka podloza niech zostanie wyprostowana druga przeloz przez nia do przodu... glowe wesprzyj na lokciu.Wyprostowana noge (ktora dotyka podloza) unies lekko 15 razy do gory.Zmien bok i unies druga tak samo...nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ale te cwiczenia sa bardzo dobre :p jesli chodzi o lydki to stan przy scianie oddalajac nogi od niej a rekoma podpierajac sie.Dotykaj na przemian pietami podlogi...zycze powodzenia :D
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
a moge wiedziec ile masz lat?czasami powstawanie celulitu nie jest powodem tego ze sie chudnie i tyje tylko takim ze dziewczyny w okresie dojrzewania nawet bardzo szczuple maja celulit i rozstepy... a jesli chcialabys cwiczenia na uda to: poloz sie na boku.Noga ktora dotyka podloza niech zostanie wyprostowana druga przeloz przez nia do przodu... glowe wesprzyj na lokciu.Wyprostowana noge (ktora dotyka podloza) unies lekko 15 razy do gory.Zmien bok i unies druga tak samo...nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ale te cwiczenia sa bardzo dobre :p jesli chodzi o lydki to stan przy scianie oddalajac nogi od niej a rekoma podpierajac sie.Dotykaj na przemian pietami podlogi...zycze powodzenia :D


dzieki, zobaczymy czy się uda i mi :) zaczne od teraz i zobaczymy jak bedzie po miesiącu :)
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
Nie trzeba ćwiczyć podczas diety, wystraczy mieć deficyt kaloryczny
 
Do góry