tescik na wzrok wrzucam

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
aha, no dzieki mistall. Czyli z rabtem taniej. Dobra popedze jeszcze jeszcze do okulisty, zanim sie do nich zglosze poszkla. Bo to co wyszlo na tescie trzeb achyb apotwierdzic u lekarza, nie? na pewno bede czekal z 3 miechy w przychodni :mad: ale chyb awarto i trzeba, bo sam czulem, ze gorzej widze. Lepiej teraz niz oslepnac na starosc ;)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
aha, no dzieki mistall. Czyli z rabtem taniej. Dobra popedze jeszcze jeszcze do okulisty, zanim sie do nich zglosze poszkla. Bo to co wyszlo na tescie trzeb achyb apotwierdzic u lekarza, nie? na pewno bede czekal z 3 miechy w przychodni :mad: ale chyb awarto i trzeba, bo sam czulem, ze gorzej widze. Lepiej teraz niz oslepnac na starosc ;)

eee tam, czekac 3 miesiace, wzrok wazniejszy, pojdziesz do pierwszego lepzego okuliusty i badania masz za 50 zlotych ii wyniki od reki. nei wiem czy jest ens szczekac, nie ato jezcze tak wielkie pieniadze, a 3 miesiace dla chorych oczu to duzo czasu. zastanawiam sie, bo jak pojdziesz do jakiego duzego zakladu optycznego to mozesz sobie zkla wziac od razu, bo jesli majamaszyne do badania wzroku, juz powaznego, to nie potrzebny okulista.
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Abstrakcja - gratuluje wzroku! :)

Przede wszyskim nie bede szczekać tylko czekać :D ...ale, tak, zawsze czekam dlugo u lekarzy specjalistow, wiec pewnei i tym razem nie ominie mnie to. A jak chce zrobic okulary w essilorze, to oni maja tam na miejscu okuliste do szybkiego badania? wiesz? Bo w tych zakaldach w supermaretach są badania oczu, ale tam nie chce robic szkieł...
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
Abstrakcja - gratuluje wzroku! :)

Przede wszyskim nie bede szczekać tylko czekać :D ...ale, tak, zawsze czekam dlugo u lekarzy specjalistow, wiec pewnei i tym razem nie ominie mnie to. A jak chce zrobic okulary w essilorze, to oni maja tam na miejscu okuliste do szybkiego badania? wiesz? Bo w tych zakaldach w supermaretach są badania oczu, ale tam nie chce robic szkieł...


nie mam pojecia, najlepiej wejdz na strone essilora i poczytaj, tam sa na pewno jakies zaklady optyczne, ale nei wiem czy robia badanie wzroku.
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
hej. mi tez wyszlo, ze mam swietny wzrok :D al ei tak nosze okulary z antyrefleksem bez wady, czyli zerowki. Bo mam prace przy komputerze i lepiej wzrok zabezpieczac. chyb aw ten sposob go nie popsuje? lekarz uznał, ze nei ma obaw.
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
hej. mi tez wyszlo, ze mam swietny wzrok :D al ei tak nosze okulary z antyrefleksem bez wady, czyli zerowki. Bo mam prace przy komputerze i lepiej wzrok zabezpieczac. chyb aw ten sposob go nie popsuje? lekarz uznał, ze nei ma obaw.

no wlasnie, dzisiaj pisalem o tym, topicu o skzlach kontaktowcy. dobrze zrobilas, bo antyrefleksy to najlepszy sposob na ochrone wzroku, crizale itp. niektorzy leja sobie w oczy kropelki srelki, ale to przeciez oka nie ochroni, co najwyzej zlagodzi skutki i podraznienia
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
no wlasnie, dzisiaj pisalem o tym, topicu o skzlach kontaktowcy. dobrze zrobilas, bo antyrefleksy to najlepszy sposob na ochrone wzroku, crizale itp. niektorzy leja sobie w oczy kropelki srelki, ale to przeciez oka nie ochroni, co najwyzej zlagodzi skutki i podraznienia

no wlasnie, nie ma sie co bać okularow! ;) a antyrefleks to swietna sprawa, i wcale nie uwarzam, ze zbedny...mam dobrej jakosci i jestem pewna, ze promieniowanie mnie nei zniszczy, heheheeeee :mruga:
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
ej, a ja se zrobilem ten test w essilorze, wziolem rabat ze stronki i zrobilem u nich okulary wreszcie! spoko sa, z tym crizalem. swiat inny ;)
 
Do góry