Szukam pracy sezonowej...

Status
Zamknięty.

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
Jak w temacie szukam pracy na wakacje dla chłopaka i dziewczyny. Piszę tu, bo jestem trochę podłamany po przejrzeniu miliona ofert z których tylko kilka jest w miare sensownych... Szukam pracy w stylu sprzątanie, kelner/barman(mam uprawnienia), recepcja, roznoszenie gazet, ulotek itp. Nie szukam pracy zbieracza itp.

Jezeli ktos z was by przypadkiem slyszal o jakiejs ofercie, to prosze bardzo dajcie mi znac...

z gory dzieki.

Mam nadzieje, ze mozna w tym dziale takie rzeczy pisac?
(do moda: czytalem przyklejone tematy i nie licze, ze pracodawca mnie tu znajdzie, ale moze komus sie akurat obije cos o uszy..)

@Berials - chodzi o oferty pracy za granicą.
 

blank

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Szczecin
dozo takich ofert znajdziesz w tygodniku "praca i zycie za granica" ale to juz asz ostatni gwizdek na wyjazd sezonowy wiec musisz sie spieszyc
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
a może w mcdonaldsie ?
mój brat coś ostatnio wspominał o pracy w mcdonaldsie i nawet sam się zastnawiał czy nie podjąć się tej roboty, ale nie wiem czy to ogólnie w mcdonaldach teraz szukali pracowników, czy tylko w moim mieście..ale możesz popytać u siebie ;)
Berials -
Ale on szuka pracy w kraju anglojęzycznym, tj za granicą.
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
Dzieki wszystkim... Znacznie latwiej wyszukac pracę dla jednej osoby w jednym miejscu. Dla dwójki jest znacznie gorzej niestety/
 
Status
Zamknięty.
Do góry