Świętujemy Urodziny

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
Już w czwartek wszyscy polscy internauci będą świętować 15 urodziny polskiego internetu. Mam nadzieję że całe forumowisko włączy się w obchody tego święta. Tutaj dowiesz się więcej

Macie jakieś fajne pomysły związane z obchodami urodzin? Ja mam taki jeden, żeby pobić rekord lczby użytkowników jednocześnie na forum. Co wy na to?
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
e aj mam lepszy pomysl....bedziemy oblewac 15lecie internetu :D
no to wazna rocznica i trzeba ja oblac :p

a tak powaznie to spodkanie to dobry pomysl tylko tzreba godzine ustalic bo nie bede tu siedziala caly dzien :p
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Tak i jeszce na czacie :) To dobry pomysł bo widzialem fora gdzie jest tylko do 400 osob zarejestrwowanych i ponad 300 bylo na raz a u nas jest ponad 15 tys osob a tylko 200 bylo na raz. Oby to sie udalo... Trzeba tylko ustalic godzine. Moze tak pod wieczór było by najlepiej bo sam w dzień będe mial malo czasu na wejscie (remont w domciu).
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
Tak i jeszce na czacie :) To dobry pomysł bo widzialem fora gdzie jest tylko do 400 osob zarejestrwowanych i ponad 300 bylo na raz a u nas jest ponad 15 tys osob a tylko 200 bylo na raz. Oby to sie udalo... Trzeba tylko ustalic godzine. Moze tak pod wieczór było by najlepiej bo sam w dzień będe mial malo czasu na wejscie (remont w domciu).

Tak, trzeba dać znak vitowi, bo angel na wakacjach, żeby zrobił jakieś ogłoszenie albo coś w tym stylu.
 

korrek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
127.0.0.1
moge dodac to do kalendarza i wszyscy będą widziec..
tylko napisz co :p

Np. taki komunikacik:

17 lipca 1991 po raz pierwszy nawiązano w naszym kraju łączność w protokole ip. To także początek ery internetu w polsce. Nie powinniśmy chyba życzyć polskiemu internetowi tradycyjnych "stu lat", bo mamy nadzieję, że przetrwa on o wiele dłużej. Życzymy więc ciągłego rozwoju, małej ilości spamu, jak najlepszych użytkowników i tego wszystkiego, czego nie możemy jeszcze przewidzieć.
 
Do góry