Strzelanie z pistoletu na CO2

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
rabela napisał:
chcę się dowiedzieć jakie są możliwości :p na cudo za 1000zł mnie nie stać :p
jak wspominałam nie stać mnie na takie gadżety ale chciałabym o nich wiedzieć na wypadek gdybym dostała nową pracę, podwyższę lub wygram w totka w tedy kupię wiatrówkę i przyrządy celownicze oraz łuk :D
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Apropos celownika to czy są inne kolory czy jest tylko czerwony?
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
rabela napisał:
Apropos celownika to czy są inne kolory czy jest tylko czerwony?
Są, różowy, ciasteczkowy, łososiowy, w kształcie Hello Kitty, czy My Little Pony...
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
rabela napisał:
a tak sobie myślę czy takie celowniki i lasery nie powinny być do profesjonalnego sprzętu podczepiane żeby to miało ręce i nogi? to tak jak by do lamborghini kupić kołpaki
dokłądnie tak to wygląda, poza tym nie poszukuje się celownika do sprzętu o miernych właściwościach bo on ich nie polepszy.

rabela napisał:
chcę się dowiedzieć jakie są możliwości na cudo za 1000zł mnie nie stać
jak wspominałam nie stać mnie na takie gadżety ale chciałabym o nich wiedzieć na wypadek gdybym dostała nową pracę, podwyższę lub wygram w totka w tedy kupię wiatrówkę i przyrządy celownicze oraz łuk
Myślę, że wypadało by na początku zainwestować w podstawy czyl iwiatrówke, która ma odpowiednią moc i zasięg a dopiero potem dobierać do niej dodatki.Chyba, że faktycznie wygrasz w totka to wtedy idź do sklepu i kupuj wszystko odrazu jak leci

markgrzyb napisał:
a tak z technicznej strony
to taki celownik jaki ma zasieg ?
Taki jaki wiatrówka, nie zwiększa jej siły
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
golgi napisał:
Taki jaki wiatrówka, nie zwiększa jej siły
no ŁAŁ
nie wiedzialem

wg mnie jednak zasieg lasera moze byc znacznie wiekszy niz zasieg skutecznego strzalu z wiatrowki,
a tym samym to moze byc lekko mylace
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
markgrzyb napisał:
Taki jaki wiatrówka, nie zwiększa jej siły
no ŁAŁ
nie wiedzialem

wg mnie jednak zasieg lasera moze byc znacznie wiekszy niz zasieg skutecznego strzalu z wiatrowki,
a tym samym to moze byc lekko mylace
I tak pewnie jest. Po za tym tor śrutu opada a laser cały czas celuje prosto.


golgi napisał:
Chodzi Ci zatem o maksymalny zasięg?
Wszystko zależy od koloru lasera. Różne parametry światła sprawiają, że jedne mają większy zasięg, inne mniejszy, co przekłada też się na cenę.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Powiedzcie moi drodzy, ile bezpiecznie można przetrzymywać nabój CO2 w pistolecie gazowym? Czy np. po miesiącu nie ucieknie cały gaz? Chciałbym wozić pistolet w samochodzie, tylko nie wiem czy gaz nie ucieknie, albo pistolet się uszkodzi.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
D_K napisał:
Apropos celownika to czy są inne kolory czy jest tylko czerwony?
Są, różowy, ciasteczkowy, łososiowy, w kształcie Hello Kitty, czy My Little Pony...
hahahahah to szkoda bo chciałam żeby był monster high
a skoro nie ma ... to nie

golgi napisał:
a tak sobie myślę czy takie celowniki i lasery nie powinny być do profesjonalnego sprzętu podczepiane żeby to miało ręce i nogi? to tak jak by do lamborghini kupić kołpaki
dokłądnie tak to wygląda, poza tym nie poszukuje się celownika do sprzętu o miernych właściwościach bo on ich nie polepszy.

rozumiem że ich nie polepszy ale dla zabawy .... czy po coś ...
rabela napisał:
chcę się dowiedzieć jakie są możliwości na cudo za 1000zł mnie nie stać
jak wspominałam nie stać mnie na takie gadżety ale chciałabym o nich wiedzieć na wypadek gdybym dostała nową pracę, podwyższę lub wygram w totka w tedy kupię wiatrówkę i przyrządy celownicze oraz łuk
Myślę, że wypadało by na początku zainwestować w podstawy czyl iwiatrówke, która ma odpowiednią moc i zasięg a dopiero potem dobierać do niej dodatki.Chyba, że faktycznie wygrasz w totka to wtedy idź do sklepu i kupuj wszystko odrazu jak leci

nie wiedziałam że są jakieś bardzo duże różnice w mocy wiatrówki a na ile śrut leci najdalej?
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
rabela napisał:
nie wiedziałam że są jakieś bardzo duże różnice w mocy wiatrówki a na ile śrut leci najdalej?
No a czym mogą się różnić jak nie mocą? posprawdzaj w opisach. to będzie podane w kilodzulach :)



hyperfine napisał:
Wszystko zależy od koloru lasera. Różne parametry światła sprawiają, że jedne mają większy zasięg, inne mniejszy, co przekłada też się na cenę.
Tak, zasięg wiązki lasera idzie w setkach metrów, nie moze to zmylić znając parametry wiatrówki.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
golgi napisał:
nie wiedziałam że są jakieś bardzo duże różnice w mocy wiatrówki a na ile śrut leci najdalej?
No a czym mogą się różnić jak nie mocą? posprawdzaj w opisach. to będzie podane w kilodzulach :)
no kolorem, długością, że jedne na nabój inne łamane różne celowniki :)
 
Do góry