"stanie"

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ja jestem jak najbardzie nie aseksualna :D :D ale wiesz nie każdy tak ma hehe...
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
no to git że nie jestes asexualna a ci co są to niewiedza co tracą ;)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
no wiesz zawsze można grać w szachy albo w bierki %) no ja tam wole fajny sex ;)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
No ja też, ale zaraz mi tu ktoś powei - nawet wiem kto - że ja jakiegos fioła na punkcie sexu mam i ze robie off.... hihi

A takie rozładowanie seksualne pozwoli na zmniejszenie problemów autora tego tematu :D
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
no wydaje mi sieże to chyba jedyne sensowne wyjscie jesli chodzi o rozładowyanie napiecia sexualnego bo walenie niemca w chelmie niema zabardzo razji bytu... %)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Yyyy.. no to będziemy mieć przerypane :D

Niekoniecznie :D Ale wiesz...jak kto lubi :p

Właściwie to ja tam nie będę pisał co kobiety lubią a co nie, ale co do tego to chyba faktycznie nie wszystkie robią to tak chętnie :bag: a szkoda...

:eek:fftopic: Wracamy do tematu.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ale fajnie wiedzieć że jak przechodzisz koło gościa a jemu na twój widok staje.. hmm... całkiem ciekawe... a potem się tylko na niego rzucić :D

oczywiście mówię to tylko w kwestii mojego Szaleńca :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
nom dokładnie tak mery, jaka to jest satysfakcja jak wiesz ze odrazu facetowi na twoj widok podnosi sie ciśnienie w spodniach :p
 

szata

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dokladnie niekazdy z tym walczy :) a jeszcze jak twoj kotek to zauwazy i zacznie cie bardziej tentegowac :p bawic sie nim :p fajniusio
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Wystarczy że będziesz miał dziewczyne ;)

Albo żone...ona Ci już wybije to stanie :bag: lol...jak zobaczy że się oglądasz to może zaboleć ale pomaga jak cholera.... :bag: :bag:


W jaki sposób żona może to wybić z głowy, az tak bardzo boli ?
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
a co tu wybijac przecierz to jest naturalny ludzki odruch... jak mruganie... ten kto to potepia jest jakis dziwny i tyle tymbardziej że mezczyxni to wzrokowcy... wiec i cieszy oko ładny widok ;)
 
Do góry