Sony Xperia E POMOCY!

Neefen

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Witam. Kupiłem 2 dni temu telefon, wszystko ładnie pięknie.. gdyby nie wifi... Nie chce mi się połączyć z wifi w domu, routher zabezpieczony jest na WPA 2 Personal, i zmieniałem na inne WPA, WPE ... i tak samo nie działa, zmieniłem wkońcu na :eek:twartą sieć: i daaalej to samo... co jest?! najsmieszniejsze w tym jest że poszedłem do salonu orange w piątek (wczoraj) i ona włącza wifi i połączyło sięz ich siecią... nie mam pojęcia dlaczego, coś czytałem o Xperi E, ze dla tego teleofnu potrzeba WPS zabezpieczeń... patrzylem na komorce, w salonie orange maja WPS.. a ja na zmienie routhera nie mam WPS, ani nicc... ale dlaczego mi na otwartej sieci nie chce nawet łączyć? ;/ kurde.. ( jak cos to nie probowalem nigdzie sie podłączać) Hmm miał ktoś kiedyś taki problem? poradzicie coś?:)
Jak jestem w ustawieniach telfonu> Wi-Fi to klikam takie dwie strzałeczki odwrocone ze jedna w lewo druga w prawo jest... (kto ma to może sprawdzić oco mi chodzi ) i tam jestn apisane : Naciśnij przycisk konfiguracji zabezpieczonej sieci Wifi na routerze Może on mieć nazwę WPS lub ten symbol: czyli te strzałki. szukalem szukalem i nic nie znalazlem ;//... Jeśli ktoś coświe to prosze o pomoc : )
 
Do góry