Rysunek! Kto zna sięna rysowania,malowaniu?

Machu1990

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin-Łobez
Witam was wszystkich:)
Mam problem,prośbe...różnie to można nazwać. Otóż:
Nie jestem zbyt dobry w rysowaniu, szkicowaniu czy malowaniu i potrzebuje pomocy wszystkich którzy mają talent:) Chcem zrobić sobie tatuaż i mam już projekt w głowie tylko nie umiem go przelać na kartke:/ Prosiłbym o waszą pomoc w tym wypadku. Chciałbym aby mój tatuaż wyglądał tak: dwie dłonie, złączone ze sobą nadgarstkami(coś ala do modlitwy) tylko muszą być rozszerzone tak aby trzymały litere "M". Moją ręke(przedramie) będą obwijały ciernie,lub drut kolczasty(także wytatuowany) właśnie obwijający rzekome dłonie które zostaną wytatuowane. Czy ktoś mógłby narysować w swoim wyobrażeniu to co opisałem i wysłać na maila? Byłbym bardzo wdzięczyny..Aha i ta litera "M" mogła by być ozdobna(zeby nie była zwykla) euza_lobez@wp.pl<----jeśli ktoś by chciał pomóc to mój mail. Z góry dziękuje:) i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 

Machu1990

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin-Łobez
Widzę, że nikomu nie chce się poświęcić 15-30 min na zrobienie rysunku a tym samym mi pomóc..Można zamknąć temat bo to i tak nie ma sensu..
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Ja bym chciał bardzo pomóc ale nie mam do tego talentu. Może naszkicuj mniej-więcej Twoją wizję, zamieść go tutaj i może ktoś Ci pomoże.
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
Jeśli w Twoim mieście jest ktoś kto wykonuje takie tatuaże to mógłbyś wydrukować ten obrazek i pójść z nim do tej osoby. Możesz jeszcze wytłumaczyć tej osobie jak to wszystko ma wyglądać, on/ona to naszkicuje i sam powiesz czy to Ci się podoba czy nie.
 

Machu1990

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin-Łobez
Jak robiłem pierwszy raz tatuaż to musiałem 100 km jechac żeby pokazać kolesiowi mój projekt i czekac miesiąc az kolejka minie, i dopiero na miejscu przed zrobieniem tatoo zobaczyłem jak mój projekt po poprawce wygląda.. wolałbym mieć wszystko gotowe..zadzwonic do niego zajac sobie miejsce, przyjechac, dac projekt i miec tatuaż..A na maila mu nie wyśle bo napewno nie bedzie mial czasu mi odpisać.
 

Kajzer

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
435
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Terra
OK. Mnie by takie czekanie wyprowadziło z równowagi. Z natury jestem niecierpliwy i nerwowy. Ja Ci raczej nie pomogę z moim "talentem". Postaraj się jakoś przynajmniej prowizorycznie narysować twój tatoo.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Pomysl w/g mnie super, ale ten drut kolczasty, ciern czy co to to nie jest tylko psuje efekt w/g mnie ;) chyba zeby te wytatuowane dlonie byly nim oplecione, ale nie Twoja reka ;) z reszta to tylko moje zdanie...
Niestety co do rysunku to nie pomoge, poniewaz brak mi talentu ;p
ale hmm w studio tatuazu przeciez jak powiesz jak ma to wygladac to zrobia projekt ;)
 
Do góry