Rock/Metal a Nu Metal

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Tak basista śpiewa w Nightwishu i swoim heavymetalowym zespole Tarot , nie istotne.
Pop metal? Raczej tak, to bardzo popularny zespół... Ale zrozum tam są wiolonczele, a tam gdzie wiolonczele jest pięknie :p (mam lekkiego shiza;)).
A Metallica? To nie pop metal ? Też znani :p Przecież jeżeli się z kimś poznaję nie słuchającym metalu i mówię mu, że słucham w8 głównie cięższych brzmień to słyszę : "A Metallicy?":D Padaka. Dobrze, że jest zespół który ma w nazwie gatunek muzyczny bo inaczej niczego niektórzy by z metalu nie znali :p
Naprawdę słucham każdej odmiany muzyki fińskiej ( no może rapu, punka i numetalu bo gówna nie lubię - nawet fińskiego :D) więc nie musisz mnie dokształcać z tych zespołów które znam :D
Jeszcze jedno - słuchasz w ogóle damskiego wokalu :p ? (bo zauważyłam, że wszystkie zespoły które wymieniłeś są z wokalem męskim :p)
Uważasz, że Nightwish się sprzedał? Gdyby ten post miał miejsce przed wydaniem ich najnowszej/najgorszej płyty (bo z tą nową) pewnie bym ich broniła. Teraz się sprzedał. Tyle o Nightwishu ;]
Jeżeli to temat śmieć to chcę Cię ostrzec :p, że jeśli gdziekolwiek na tym forum zobaczę coś negatywnego na temat Apocalypticy lub Ensiferum to dopóki mnie nie zablokujesz to... <cenzura> :p Będzie wojna:D
A tak właściwie to można od razu dowalić komuś 100% :D?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja Nightwisha coś ostatnio słuchałem i muszę przyznać, że dobre. Lubię damski wokal, a kompozycyjnie też źle nie wypada. Jaki to gatunek? Czy to takie naprawdę ważne?

Od razu nie można, ale bez 100% banować się da.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Tak basista śpiewa w Nightwishu i swoim heavymetalowym zespole Tarot , nie istotne.
Pop metal? Raczej tak, to bardzo popularny zespół... Ale zrozum tam są wiolonczele, a tam gdzie wiolonczele jest pięknie :p (mam lekkiego shiza;)).
A Metallica? To nie pop metal ? Też znani :p Przecież jeżeli się z kimś poznaję nie słuchającym metalu i mówię mu, że słucham w8 głównie cięższych brzmień to słyszę : "A Metallicy?":D Padaka. Dobrze, że jest zespół który ma w nazwie gatunek muzyczny bo inaczej niczego niektórzy by z metalu nie znali :p
Naprawdę słucham każdej odmiany muzyki fińskiej ( no może rapu, punka i numetalu bo gówna nie lubię - nawet fińskiego :D) więc nie musisz mnie dokształcać z tych zespołów które znam :D
Jeszcze jedno - słuchasz w ogóle damskiego wokalu :p ? (bo zauważyłam, że wszystkie zespoły które wymieniłeś są z wokalem męskim :p)
Uważasz, że Nightwish się sprzedał? Gdyby ten post miał miejsce przed wydaniem ich najnowszej/najgorszej płyty (bo z tą nową) pewnie bym ich broniła. Teraz się sprzedał. Tyle o Nightwishu ;]
Jeżeli to temat śmieć to chcę Cię ostrzec :p, że jeśli gdziekolwiek na tym forum zobaczę coś negatywnego na temat Apocalypticy lub Ensiferum to dopóki mnie nie zablokujesz to... <cenzura> :p Będzie wojna:D
A tak właściwie to można od razu dowalić komuś 100% :D?

Tak pop metal, ich brzmienie to takie połączenie niby metalu z popem, a to już sorry ale dla mnie nie metal :)
Metallica może nie tyle co się sprzedała, ale zepsuła po paru pierwszych albumach i to bardzo, ale daje nieco nadziei po ostatnim albumie. A i to już nie jest pop metal, bo jednak brzmienie zachowują metalowe, pomijając to jak spieprzyli parę płytek :)
Tak, słucham damskiego wokalu- malo, ale jednak. Np. Stos (stara kapela z lat Jarocina, jedna z moich ulubionych) czy pojawiający się wokal w zespole Illuminandi czy Effatha :)
Apocalypticy, póki co mieści się w ramach rocka więc nie jest wcale zagrożona :p
Nie można dowalić 100%, 1 ostrzeżenie = 20%.
 

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Z jednej strony szkoda, że nie można od razu 100% (miałam ambicje ;P) , ale dzięki temu będę mogła przynajmniej 5 razy nabroić ;]
 

Kalhi

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
77
Punkty reakcji
2
Wiek
36

Rakkauslaulu

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Kalhi
Ja nie mówię, że Tarot jest zły, po prostu w danym momencie nie chciało mi się tego wątku rozwijać ;P
Posłuchaj Northern Kings (jeżeli nie znasz) fiński zespół, w którym Hietala wraz z frontmanami z Charon, Terasbetoni oraz Leverage przerabiają popowe kawałki z lat 80 w metalowe :p zespół powstał dla zabawy, ale efekt bywa całkiem niezły ;>
 
Do góry