Rewolwer hukowy Shotgum

E

ebany

Guest
Co o nim sądzicie to jakaś Polska nowość, coś podobnego do rewolwera hukowego Zoraki.
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
chyba od sklepu zależy
mysle ze to koszt do 400-500zł

ebany >>>>
a w jakim celu mialbys kupic rewolwer hukowy?
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
moze i logiczne
ale przed czym musi sie bronic?
i czemu nie gaz pieprzowy albo paralizator ?
nie sądzisz ze to skuteczniejsza metoda?
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
popieram grzybka... po co wydawać 400 zł na coś co robi wiele hałasu i nic więcej do takiego czegoś to kup sobie wuwuzele wyjdzie ci taniej
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
crypt napisał:
A on czasem prócz huku nie strzela też kulami gumowymi?
Strzela ale przy takim huku zasięg kuli jest minimalny- myślę, parę metrów.

rabela napisał:
popieram grzybka... po co wydawać 400 zł na coś co robi wiele hałasu i nic więcej do takiego czegoś to kup sobie wuwuzele wyjdzie ci taniej
To jest broń służąca do obrony, ma przestraszyć napastnika i narobić hałasu. Wygląda jak prawdziwy rewolwer- robi wrażenie.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
rabela napisał:
popieram grzybka... po co wydawać 400 zł na coś co robi wiele hałasu i nic więcej do takiego czegoś to kup sobie wuwuzele wyjdzie ci taniej
To jest broń służąca do obrony, ma przestraszyć napastnika i narobić hałasu. Wygląda jak prawdziwy rewolwer- robi wrażenie.


no ja rozumiem co to jest i do czego służy ale nie przekonuje mnie to.... te rewolwery są śliczne, świetnie zrobione a jednak jakoś mnie to nie przekonuje
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
hyperfine napisał:
strzelający gumowymi kulami kaliber 10 mm
Czyli nie tylko huk robi a też strzela kulami.
a jak się dostanie takim gumowym pociskiem, to tylko siniak jest, co nie? raczej to nie spowoduje ze napastnik będzie bardzo obolały i zrezygnuje, czy tak?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
markgrzyb napisał:
strzelający gumowymi kulami kaliber 10 mm
Czyli nie tylko huk robi a też strzela kulami.
a jak się dostanie takim gumowym pociskiem, to tylko siniak jest, co nie? raczej to nie spowoduje ze napastnik będzie bardzo obolały i zrezygnuje, czy tak?

Ja obstawiam, że właśnie tak by się stało. Nie ma się oszukiwać, że cokolwiek w limicie <17 J odstraszy napastnika- co najwyżej jedynie wkurzy bardziej.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
hałas, huk- robi zameiszanie może zwrócić uwagę osób w pobliżu- to odstraszy.
Ale kulka, która dolatuje na 10 m- raczej wątpie, że wyrządzi krzywdę.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
no to możę od razu nie patyczkować się i paralizatorem potraktować delikwenta :D
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
"Cały asortyment służący zapewnieniu bezpieczeństwa jaki znajdziecie w naszym sklepie, a także broń czarnoprochowa, dostępne są bez zezwolenia - jedyny wymóg dotyczący zakupu to pełnoletność.

Zarówno znajdujące się w naszej ofercie paralizatory jak i broń hukowa oraz czarnoprochowa można zakupić drogą wysyłkową."
http://www.militaria.pl/porady/prawo/czarny_proch_alarm.xml
Tu nie chodzi o traktowanie czymkolwiek kogokolwiek tylko unikanie takich sytuacji, broń ma Ci jedynie pomóc nabrać pewności siebie.
 
Do góry