Rekrutacja: Drużyna dla roleplaya przez GG

Status
Zamknięty.

nkwd9

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Poszukuję graczy chętnych do gry w RP za pomocą gg, system jest do ustalenia choc wsępnie chcę go oprzeć na systemie "wampir - Maskarada".

Gralibyśmy w moim świecie fantasy lub średniowiecznej Europie (w przypadku pierwszego wszelkie niezbędne dane, mapy, opisy krajów, przesłąłbym mailem). Oczywiście potencjalni gracze mogą współtworzyć świat (byłoby to wskazane ;) ) w tej sprawie jestem otwraty na wszelkie propozycje (co nie znaczy że wszystkie będą wprowadzone w życie ;) )

Zapytania oraz "zgłoszenia" do gry proszę przeysyłać na mail Rafallewandowski@vp.pl
Można mnie też spotkać pod numerem gg: 3883892 (w wypadku kontaktu przez gg proszę o odzywanie się tylko wtedy, gdy jestem jako DOSTĘPNY, przedstawienie się oraz napisanie, że chodzi o to ogłoszenie - to tak pisze na wszelki wypoadek ;) )

A więc czekam na zgłoszenia :D

P.S. Wszelkie zapytania oczywiście można kierować również na tym forum, ale tego tez chyba nie musze pisać ;)
 

nkwd9

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
mała informacja: zamiast gg lepszy byłby tlen.pl, system powoli jest dopracowywywany, świat też, oparty na mitologi słowiań. Wciąż czekam na chętnych pod tym samym numerem gg i mailem... ;)

Blondynka 02, jakbyś mogła, to pogadaj ze znajomymi, żeby się do mnie zgłosili (jakby byli chętni)
 
Status
Zamknięty.
Do góry