[Pytanie] Osoby obecne na forum

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Witam, dlaczego teraz nie można zobaczyć kto jest obecnie na forumowisku? Nawet nie wiadomo ilu jest użytkowników, a ilu gości. A ja lubiłam wiedzieć kto jest a kogo nie ma :D
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Polityka prywatnosci.

Hmmm, tez juz to po po jakims czasie nieobecnosci na F zauwazylem i fakt brak tej opcji, tak jak i kto byl ostatnio na moim profilu. Takze postow nienaliczanych nie ma a co niektorzy maja ich naprawde SPORO.


:crazy:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Igrys napisał:
Takze postow nienaliczanych nie ma a co niektorzy maja ich naprawde SPORO.
Starałem się jak mogłem. Przeczytałem raz od lewej, raz od prawej. Mimo to nie udało mi się zrozumieć jaki sens czy też jaki przekaz niesie to zdanie. Być może to ja jestem aż tak ograniczony, ale jeżeli możesz to rozwiń to proszę tak aby taka prosta osoba jak ja mogła to zrozumieć.
 
C

Czart

Guest
troszkę z innej beczki

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, czy liczba odwiedzin w profilu przedstawia wizyty innych forumowiczów, czy naliczane jest również wtedy, kiedy ja sam wchodzę na swój profil? (naliczana nie od razu) 1082 wizyt do 180 postów wydaje mi się nierealne.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Czart napisał:
troszkę z innej beczki

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, czy liczba odwiedzin w profilu przedstawia wizyty innych forumowiczów, czy naliczane jest również wtedy, kiedy ja sam wchodzę na swój profil? (naliczana nie od razu) 1082 wizyt do 180 postów wydaje mi się nierealne.
Nie jestem na 100% pewny ale wydaje mi się, że wszystkie odsłony. Nawet te wykonane przez boty.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Blanche napisał:
dlaczego teraz nie można zobaczyć kto jest obecnie na forumowisku? Nawet nie wiadomo ilu jest użytkowników, a ilu gości. A ja lubiłam wiedzieć kto jest a kogo nie ma
Tez mnie interesuje odpowiedz na to pytanie. :)
 
W

wiki9969

Guest
Ja też lubiłam tam zaglądać. Tak więc również przyłączam się do pytania.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Postaram się dowiedzieć i dam znać jak coś na ten temat będę wiedział.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
wiki9969 napisał:
Ja też lubiłam tam zaglądać. Tak więc również przyłączam się do pytania.
Moim zdaniem taka lista integruje uzytkownikow. Bez niej mam wrażenie jakbym pisała tu sama. Forum aby się rozwijać, musi żyć swoim wewnetrznym życiem, inaczej umiera.
Gressil, bede wdzięczna za odpowiedź. :)
 

Mcnulty

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
1
Tak jak pozostali również jestem ciekawy dlaczego nie widać takiej listy .
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Możliwe, że niedługo lista osób online znowu będzie widoczna na dole strony.
 
Do góry