Pytanie o buty.

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ktoś się może orientuje czy jest w Krakowie jakiś sklep gdzie można kupić glany Dr Martensa?
Nie bardzo mi się chce jeździć po nie do firmowego sklepu w Warszawie... a przez internet glanów nie kupie bo wolałbym przymierzyć wcześniej.
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
Jest na pewno w galerii krakowskiej. I wydaje mi się, że też na szewskiej widziałam :)
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Gaga ma rację :D


Na Szewskiej (naprzeciw Bagateli :p) jest sklep Dr Martens, mają tan w p*zdu glanów (na końcu sklepu!), ale ja preferuję STEELe - też tam są jeśli chcesz ;)
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Gaga ma rację :D


Na Szewskiej (naprzeciw Bagateli :p) jest sklep Dr Martens, mają tan w p*zdu glanów (na końcu sklepu!), ale ja preferuję STEELe - też tam są jeśli chcesz ;)


Witam! Sprawdź sobie ofertę na stronie: http://www.sklep-presto.pl/ Tutaj często jest coś ciekawego. Posiadają różnego rodzaju obuwie i ubrania. Sklep mieści się niedaleko Krakowa, bo w Proszowicach. Proponują także sprzedaż wysyłkową. Szczerze mówiąc często tam kupuję, bo naprawdę można znaleźć coś ciekawego :)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Stary temat ale jeśli chodzi o sklepy Dr Martensa to ich sporo: Szewska, Grodzka (bliżej Wawelu), Floriańska (bliżej bramy), Galeria Krakowska na samym dole bodajże w okolicach głównego wejścia. I tyle mi przyszło do głowy.
 
Do góry