Przestały mi działać hiperłącza w okinekach

Status
Zamknięty.

Xaravald

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
68
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Polska
Mam Windows XP.
Zawsze, kiedy miałem jakieś otwarte okienko, w którym były linki otwierające stronę internetową to po prostu klikałem na niego i mi się otwierała. Teraz nie wiem dlaczego przestało to działać. Po kliknięciu na taki link nic się nie dzieję. Strony, do któych linki prowadzą działają, bo wchodziłem na nie manualnie.

Zauważyłem ten problem w okienku xfire oraz w klientach gier takich jak LOL czy LOTRO.

Jak to naprawić?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Być może nie masz ustawionego programu które będzie obsługiwał linki:


Po zainstalowaniu dodatku Windows XP Service Pack 1 (SP1) lub dodatku Service Pack 1a (SP1a) w systemie Windows w narzędziu Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania pojawia się nowa funkcja Określ dostęp do programów i ich ustawienia domyślne. Ta funkcja służy do zmiany domyślnych programów służących do wykonywania pewnych czynności na komputerze takich jak przeglądanie Internetu, wysyłanie wiadomości e-mail, odtwarzanie dysków CD lub rozmowa z przyjaciółmi przy użyciu programu obsługi wiadomości błyskawicznych. Można także określić, które programy są dostępne w menu Start, na pulpicie lub w innych miejscach.

Zmiana tych ustawień wymaga praw administracyjnych. Jeśli jest używany system Windows XP Professional, a komputer należy do domeny sieciowej, należy zalogować się jako administrator lub członek grupy Administratorzy. Jeśli jest używany system Windows XP Professional, ale komputer nie należy do domeny sieciowej, lub jeśli jest używany system Windows XP Home Edition, należy zalogować się jako administrator komputera.
źródło: support.microsoft.com
 

Xaravald

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
68
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Polska
Dzięki za pomoc.
Miałem ustawioną złą domyślną przeglądarkę, taką którą jakiś czas temu usunąłem. Zmieniłem i już znowu działa.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Cieszę się, że mogłem pomóc a temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry