Pryszcz W Nietypowym Miejscu

Ktoś333

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam problema bo pojawił mi sie pryszcz na penisie nie zdziwił bym sie gdyby nie to ze on miał około 7 mm średnicy wżyciu takiego wielkiego nie widzałem.Ogólnie na twarzy i plecam mam duzo pryszczy leczę sie u dermatologa ale czy ten pryszcze nie jest groźny i taki dużo ? wydusiłem go i teraz tak troceh to opuchło ale powoli schodzi a niechciał bym muwić o tym dermatologowi a tym bardziej ze to kobieta
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Nie uprawiałeś ostatniu sexu, że tak powiem : P ? Może coś przeskoczyło...jakieś świństwo....
 

Ktoś333

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hahaha ja sie myje po kilka razy dzienie Takie zelecenie dermatologa xD
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Ok..ale to, że masz 16 lat nie oznacza, że prawiczkiem jesteś : D Przypadki chodzą po ludziach..no ale wracając do tematu...hmm...dziwne troche...że akurat w takim nietypowym miejscu.....

hmm coś mi sie nasuwa na myśl..że z twarzy przeniosleś na penisa....a jesteś w takim wieku, że to bardzo możłiwe :p

Kerio tu kolega poprostu w czasie masturbacji przeniusł syfa : P Przetarł sobie twarz ręką i to wystarczyło...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
cartman jak bardzo mozliwe to pryszcze sie ot tak przenosi ? :p
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Nie OT tak...ale jest taka możłiwość...że w jakiś sposób...mogło się tak stać...

Tak mi się wydaje :D Ni ejestem tego pewien na 100% bo nie mam takich problemów :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
sorry ale czy jak masz pryszcze i dotykasz inna osobe to ona tez je dostaje ? :D trochę zmysłowości cartman :p
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Ty no raczej twarzą się nie dotykasz zazwyczaj :]
A nasz kolega mógł mieć brudne ręce i .... ; P
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Poprostu pryszcze lubią środowisko tłuste, spocone , mokre , cieple itd Twój pisiol jestbidealnym srodowiskiem do zycia dla pryszcza. Wystarczy nie myc sie przez dluzszy czas zaczyna sie raj dla bakterii.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
a moze Twoja dziewczyna miala opryszcze na ustach jak Ci cos robila? :p
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
jak to się mówi Do wesela się zagoi :p
hehe pryszcz jak pryszcz. Nie bój się raczej nie zostanie Ci to na stałe.
Jak powiedziałeś leczysz się u dermatologa tak? to jakie masz zalecenia od niego? (oprócz częstego mycia)
Poprostu stosuj to (o ile coś stosujesz, np. jakiś preparat czy cos ) tam też. Może zejdzie. ;)
Powodzenia
hehe
 

nextlevel

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
ej no... skoro to kobieta to jeszcze lepiej xD pokaż jej najlepiej jak to wszystko wyglada <lol2>
a tak na serio... hmmm... lepiej powiedziec jej niz facetowi xD
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
heh
tez kiedys mialem cos podobnego o_O
tylko ja mam zawsze taka zasade ze jak wyciskam pryszcza gdziekolwiek to juz do konca nawet jak boli ze nie wiem co i sie czasem oplaca :p (kiedys cale lustro ubabralelm jak sobie pryszcza wyciskalem), na szczescie mi to zeszlo tylko nie dokonca jestem zadowolony bo zostala taka biala plamka i to dalej wyglada jak pryszcz :/
 

malfiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
hm...
Nie powinienes go wyciskac..Udaj sie najlepiej do lekarza,bo to moze byc cos powaznego.Wstyd w takich momentach nie jest najlepszy!
 
Do góry