[Propozycja] Postulat dotyczący strefy 11

Czy chcesz, aby tematy z działu " Strefa 11 " pojawiały się w ostatnich tematach i ostatni

  • tak

    Votes: 2 100,0%
  • nie

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    2
Status
Zamknięty.
M

MacaN

Guest
Witam. Pewnie kilku użytkowników zainteresowanych rzeczami, które są na tyle ciekawe, że pozwalają się oderwać od rzeczywistości wie o istnieniu na forum Poddziału ( a kiedyś działu ), który nosi nazwę " strefa 11 "

Ci, którzy się takimi sprawami interesują zapewne zauważyli spadek zainteresowania tym działem. Jaka jest tego przyczyna ? Ano bardzo prosta - Poddział ten jest traktowany na równi z grami i zabawami, ze spamem, itd.
Nowo napisane posty nie wyświetlają się na stronie głównej w " ostatnio napisanych postach ", a tematy w nowo napisanych tematach.

Wychodzę więc z postulatem do administratorów forum, aby włączyli strefę 11 do działów, które odświeżają wyżej wymienione listy. Was zaś, drodzy użytkownicy proszę o wyrażenie Swojej opinii w zamieszczonej przeze mnie ankiecie.
 
M

MacaN

Guest
Gressil, chyba mnie nie zrozumiałeś. Mam na myśli to, co pokazuje się każdemu użytkownikowi na stronie głównej, czyli te 7 ostatnich wypowiedzi i tematów ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Sprawdzę to i zobaczę co da się zrobić w tej sprawie, ale niczego nie obiecuję.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Posty z działu "Strefa 11 (zagadki, dziwy, iluzje)" będą teraz wyświetlać się w panelu "Najnowsze wypowiedzi" na stronie głównej forum. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry