Problem z poceniem się

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...
14 cm normalnie czy podczas wzwodu??? A co do tego, że napletek wraca to nie problem z wędzidełkiem. Gdy zsuwasz poza główkę to powinien się "blokowac". Przynajmniej ja tak mam.

PS. Napletek to jest właśnie ta skóra, która sciągasz.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
:D
No więc chyba ma 15cm jak mu stoi. 20-25 to już naprawdę duże, chociaż i 40cm się zdarzają. Rekordzista ma 70cm? Przeciętna to ~15cm.
Boże, że ja nie miałem Internetu w tym wieku, jaki mądry byłby wtedy. Ciesz się, że ci wogóle ten napletek schodzi, a co do powracania, to się rozciągnie z czasem. Penis temat rzeka :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Rekordzista ma 70cm?
i mdleje przy wzwodzie :lol:

ale masz kolegów.. chcieli cię okaleczyć. :p wszystko z tobą z tego co czytam jest ok.. a co do swędzenia to przychylam się do koncepcji z antyperspirantem.. tylko nie gol się raczej TAM.. bo jak cie wtedy zacznie swędzieć to wgryziesz się w ściane
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Właśnie, że jak go swędzi to powinien ogolić :/
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
właśnie nie... bo jak się ogoli to dopiero go zacznie swędzieć.. zwłaszcza jak pot będzie podrażniał ogolone miejsce.. poza tym po goleniu skóra swędzi tak czy owak..
może niech przytnie maszynką troche
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
:) Ej, ale ty jesteś kobietą czy jak? :p
Zanim coś jeszcze napiszę, to powtórzę, że powinien do lekarza iść.
Może ma alergię skórną np. na bawełnę? A co do golenia, to swędzi tylko na początku a ogólne wrażenia są miłe.
Zalecam to, bo brak włosów hamuje rozwój bakterii, choć coś mi się chyba z poceniem pokićkało :/ Chociaż nie. Mając dłuższe włosy częściej doznawałem swędzenia i musiałem więcej dbać o higienę, niż przy dłuższych.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
smile.gif Ej, ale ty jesteś kobietą czy jak? jezyk.gif
nie rozumiem.. :>

a co do tego golenia to czy jest bardziej higieniczne? już sama nie wiem.. :D po coś te włosy są.. niby chronią przez zarazkami z zewnątrz :p
Ale mówię.. znam facetów co zaczeli się golić i tego potem żałowali.. bo niedość, że swędziało to potem zaczynało piec... i sie krosty robiły..( głównei mówie o facetach którzy mocniej się pocą)
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Krosty? Eee... znaczy się oni mieli 50 lat, czy nie wiedzieli co to dezynfekcja? A może myśleli, że płyn po goleniu służy tylko do twarzy? :D
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
A właśnie że w lecie lepiej, bo lepsza wentylacja xD
Ja tam specem od golenia i pocenia nie jestem :p
 

dutagamo

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
wiecie kwestia jest tak że jak się ma maszynkę do strzyżenia to sprawa jest łatwa ;) wiem coś o tym bo mam 20 lat i nie raz się goliłem nad moim orłem hehe :p i powiem wam ze czasami to trzeba dość spokojnie bo raz sie zatniesz i potem cię to wkurza przez jakieś 3-4 dni albo i dłużej ;/ wiec spokojniej trochę z tym goleniem się :D
po prostu jeśli masz za długie włosy łonowe to przytnij je nożyczkami to najlepszy sposób ;) ale wiesz tak żeby nie były za krótki hehe ^^
co do kwestii pocenia się to tak będziesz miał gdzieś do 17 roku życia też tak miałem i potem mi to przeszło... poza tym jedna rada: masz dwa wyjścia pierwsze nie drap się lepiej żeby cię to swędziło aniżeli żebyś sobie robił obciachu przed dziewczyną :p drugie: częściej wal se swojego konika to pomaga :D
hehe
a co do rozmiaru: to normalna kwestia że każdy dorasta inaczej i każdy ma swoje problemy w okresie pełnego dojrzewania... ja już mam dojrzewanie nawet te późne już za sobą ;) i powiem ci że na początku w twoim wieku też się zastanawiałem czemu mam takiego małego ale po kilku latach się to wszystko zmieniło teraz to on normalnie ma ok.17 cm a gd jest naprężony to jest całkiem długi ;) hehe ^^
a te erekcje o normalka jeśli są one niewielkie to to jest normalna reakcja organizmu po śnie zapewne w nocy miałeś typowe sny erotyczne (to się zdarza :D) czasami też możesz poczuć że z powodu tego że masz wzwód w spodniach a potem ci opadnie i po jakimś czasie poczujesz ze twój penis "klei się" czubkiem do twoich gatek to po prostu będzie normalna reakcja organizmu nie ma sie co przejmować ;)
Ktoś jeszcze poruszył problem ściągania skórki tu od razu mówię: wszystko to brać na spokojnie każdego dnia wieczorem starać się powoli ściagać tę warstwę z napletka aż w końcu zejdzie całkowicie... rada by nie wracał: częściej(ale nie za często hehe :D) walić sobie konia to wtedy skórka podczas wzwodu pozostaje na miejscu ;) przetestowane i sprawdzone przeze mnie :D
 

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Dzięki Marley teraz wiem już chyba wszystko.Ale ja nie mam snów erotycznych i zawsze mam wzwód z rana.Ale ja się tym nie przejmuje bo to normalne.Ale jak się nie podrapę to okropnie swędzi że już nie można wytrzymać,ale jak mówisz że to minie to super bo nie chciałbym mieć to do końca życia.
 

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...
Ale jak nie pamięta się snów to ty nawet nie wiesz, że ci się coś śniło, więc nie możesz go pamięać (bo wogóle nie wiesz, że go miałeś)
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Mi w kościele się zdarza, że mnie wszystko swędzi najczęściej głowa i w okolicach penisa. Tak samo gdy próbuję zasnąć. No i ostatnio zaczął mnie odbyt swędzieć :p
 
Do góry