problem z paznokciami

Asiura92

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2011
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zachodniopomorskie
mam mały problem z paznokciami a mianowicie płytka paznokcia stała się "chropowata" ma wgłębienia i wypukłości, bruzdy nie wiem jak to nazwać. wiecie może co można z tym zrobić ??
 

justysiabubu

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=344 zajrzyj tu na obszerny artykuł o diagnozowaniu płytki paznokciowej.
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Systematycznie brany skrzyp może pomóc, ale nie oczekuj cudów od razu :)
 

e-salem_pl

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jest bardzo dużo preparatów witaminowych do paznokci. Oczywiście bruzki można usunąc mechanicznie, np. pilniczkiem -polerka. Warto tez pozac przyczyne takiego stanu rzeczy. To może byc brak witamin..
 
A

Arowana14

Guest
Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam.
 
K

kabol

Guest
Zgadza się - jest fajny preparat i jest to odżywka new nails. Produkt powinien być wam znany. Odżywka daje fajne efekty po kilku tygodniach.
Paznokcie to trudny temat, szczególnie jeśli wcześniej o nie, nie dbałyście. Bardzo łatwo można je doprowadzić do fatalnego stanu. Niestety.
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Ja jestem wielką fanką skrzypovity + odżywka z Eveline 8w1 -> http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=45040 . Mi pomogła ja po dwóch tygodniach widziałam fajne efekty. Dzięki temu mam długie zadbane paznokcie :). A jeżeli masz chropowatą płytkę to polecam kupić polerkę i spróbować wypolerować - powinno pomóc :) !
 
Do góry