Praca Na Kilka Dni

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Macie jakies stałe punkty zaczepki na wolne dni? na przykład ulotki lub cos w tym stylu? ale dla niepełnoletnich osób :D Co robicie np we wakacje lub w ferie? :p
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
No na uloki no to najlepiej pochodzic po restauracjach pizzeriach i poprostu zapytac sie czy nie maja ulotek do roznoszenia :p np moi koledzy(maja po 20 latek) roznolisi ulotki przez 3 godiznki i zarobili 100zł :) wiec jak sie natrafi na dobra firme to sie oplaca
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
ulotki w sieci inter/brico marche, dziennie można "roznieść" koło 100zł, jesli sie roznosi 4 piętrowe bloki, bo w domkach i wieżowcach jest ciężko ;/

pozdr. K-x
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja chciałam we wakacje roznosić ulotki ale na poważnych planach się skończyło :p No cóż może kiedy indziej. Bardzo bym chciała w taki spsób sobie zarobić, ale jak się kumpela pytała o roznoszenie to w hipermarketach mają już stałych takich co roznoszą a tak to w jakiś mniejszych to dużo chętnych ejst i mają już zaplanowane dziesięc lat do przodu :p
 

aGuśka=)

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kto wie;)
a ja polecam zajrzenie do Ochotniczych Huwców Pracy (mają swoje siedziby w każdym wiekszym mieście).tam dostajesz konkretna a przed wszystkim sprawdzoną ofertę pracy!!!pieniądze może nie są duże, ale spróbować wart, zwłaszcza, że są róznorodne oferty!!polecam!!!
a we wakacje roznosiłam ulotki(40zl za dzień)-tylko napracować się trzeba było- miejsce cały czas w mocnym słoncu ,full ludzi i cały czas na nogach, zero sznas na odpoczynek -po prostu pos smokiem wawelskim ;)
 
Do góry