Pomysł na ciekawy wieczór.

Blazejos

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, jedna z Poznańskich restauracji raz w miesiącu oferuje wieczór z gwiazdą. Serwują tam włoskie dania, w przerwach między nimi występuje jakaś gwiazda. Ja osobiście byłem na takiej kolacji gdzie występował Piotr Gąsowski, znany między innymi z prowadzenia programu Taniec z gwiazdami. Moim zdaniem jest to bardzo fajny sposób na spędzenie miłego i zarazem innego wieczoru. Imprezy takie są organizowane cyklicznie, był ktoś z was na czymś takim, co sądzicie o takiej imprezie?
 

Oktivia

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie bomba, a która restauracja oferuje takie wieczory? i ile coś takiego mniej więcej kosztuje?
 

Vitko

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja byłem na takiej kolacji w restauracji Italia, w ubiegły weekend. Gwiazdą tej kolacji był Wiktor Zborowski. Bardzo przyjemna i sympatyczna osoba. Dania serwowane przez kucharza również bardzo pyszne. Ogólnie cały wieczór bardzo przyjemnie spędzony.
 

Blazejos

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
No dokładnie mi również chodzi o Italie. Jeżeli mowa o cenie to jest to 180zł, w zamian dostajemy miłą atmosferę, możliwość poznania gwiazdy (autografy, zdjęcia) oraz pełny posiłek czyli przystawkę, zupę, danie główne, deser i kawkę/herbatkę.
 

Oktivia

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
No cena nie najniższa, ale jak na takie atrakcje to wydaje mi się że warto. A gdzie znajduje się ta restauracja bo jakoś nie kojarzę i co polecacie dobrego do zjedzenia.
 

Vitko

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
7
Punkty reakcji
1
Przy Dolnej Wildzie w budynku Hotelu Włoskiego, na samym początku tej ulicy od strony Starego Browaru. Jeżeli chodzi o jedzenie to bardzo dobre jest raviolli z kaczką w ciemnym sosie, a na deser pieczone jabłko z wiśniami i pieprzem.
 

Blazejos

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja jadłem przepyszne zwijane polędwiczki wieprzowe faszerowane papryką i pieczarkami, dodatkowo mają tam bardzo dobre winka i desery. W sumie to co nie zamówisz to powinno Ci smakować, bo kucharze są perfekcjonistami :)
 

Oktivia

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
W takim razie dziekuję za podrzucenie fajnego pomysłu na wieczór i na pewno napiszę jak będę już po :)
 
Do góry