Oferta pracy: Prawda czy fikcja?

Dariusz3

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
55
Miasto
Świnoujście
Witam,

Chciałbym podzielić się z Wami pewną ofertą pracy, która przyszła do mnie drogą mailową.
O ile mi wiadomo, taką ofertę otrzymało już wiele osób.

Jaka jest Wasza opinia?
Oto kopia otrzymanej oferty ze skrzynki e-mail.

Pozdrawiam,
Dariusz3




„Dzien dobry!
Jestesmy Miedzynarodowzy Medyczny Service, szukamy pracownikow, ktorzy beda rowniez naszymi przedstawicielami.
Proponujemy stanowisko menedzera na poletat. Wybieramy najlepszych pracownikow i prawdopodobnie, moze to byc ty! Postaraj sie, jesli czujesz, zaufanie i jestes gotowy, aby byc naszym przedstawicielem.

Jako pracownik nalezy wyraznie wypelniac wymagaia naszej firmy:
1.Wiedziec ezyk angielski.
2. Umiejetnosci interpersonalne.
3. Wiedza konwersacyjnego angielskiego.
4. Komputerowa wiedza.
5.Odpowiedzialne podejscie do pracy.

Nasza firma nigdy nie zatrzymuje sie w tym samym miejscu, to znaczy:
- Staly rozwoj i postep jest nasza zasada, a dbalosc o szczegoly, zastaw naszego sukcesu!
- Stale doskonalenie techniki pracy z naszymi klientami.
- Ciagly rozwoj nowych kierunkow.
- Wprowadzenie nowych technologii i promowanie podnoszenia na jakosciowo nowym poziomie swiadczonych uslug.
- W poglebionej analizie potrzeb naszych klientow, nic nie pozostaje bez uwagi!

Wynagrodzenie: 28,000 EUR na rok

Liczba wolnych miejsc jest ograniczona, zeby uczestniczyc wyslij nam swoje CV, podamy Panstwu wiecej informacji na temat pracy.
Nasi menedzerowie sa gotowi odpowiedziec na wszelkie pytania, skontaktuj sie z nami w kazdej chwili: support@dio-med.com”
 

joskin27

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Moim zdaniem szukaja głupiego który da sie nabrac i posle im swoje dane.. może potem bedzie jakaś praca ale i tak na koniec zrobia człowieka w kulki.. gdyby płaca była taka i stanowisko pracy- marzenie dawno by ktoś tam pracował po znajomości wkręcony przez innego pracownika.. Jak dla mnie to SPAM zwykły którego przychodzi masa na nasze skrzynki codziennie.
 
Do góry