O Czym Z Nią Porozmawiać

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Czesc Jasiu:).

Ciebie tez zapraszamy do opowiadan, ale widze, ze najpierw musisz pokonac pewne problemy.
Z tego co opisales, wnioskuje jasno i wyraznie, ze to ONA boi sie tego spotkania, albo raczej wystawienia do wiatru.

Nie masz co sie denerwowac, bo to ona musi pokonac strach.
Musisz czekac cierpliwie i nie zwazac wiekszej wagi na porazki w stylu odwolan spotkan (oczywiscie swojw droga, to jest nie ladnie i nie przystoi).
Jest wyraznie toba zainteresowana, a wiec nie zepsuj tego i nie zlosc sie na nia.
A moze pomoz jej w spotkaniu.

Skozystaj z rad, ktore sa powyzej.
Napewno Ci sie uda !!
Trzymam kciuki !
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ja lubiemówić o przyrodzie- a przynajmniej z braku tematu czesto tym mówię...- o tym dlaczego są chmury :) chłopak sie ze mnie śmiał i móił,z ę wymyśl;am, alke tak miło... :) miło to powiedizł... No, a tak to różnie romzawiamy o wspólnych znajomych tylko im Du** nie obrabiaj.. heh... O wsyzsktim można rozmawiac, na poczatek dla zwauy mozesz powiedizeć: ale dizś ladna pogoda... ale z tkjim pzrekornym usmeiszkiem... Nom mozesz rozmawiac o skzole, o tym cyz lubi spacerowac, popytac o nią, o jej zainteresowania, rodzinę... :) powodzenia:*
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Rozmowa z dziewczyna na ktorej mi zelzy....hmm tez zawsze mam z tym proble ale porostu muszisz sie rozluznic i rozmawiac jak z kolezankami...(nie jak z kumplami!!!) :] I pamietaj nie stosuj przygotowywania jakichs suchyh tekstow bo ja zanudzisz rozmowa musi wyniknac spontanicznie i staraj sie rowniez ja wysluchac (przedewszystkim) ;)
 

jasiu:)

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
duzo mysle o niej ostatnio ale postanowilem ze ja ze swojej strony nic narazie nie bede czynil. poczekam na jej ruch. moze faktycznie potrzebuje czasu.

a jeszcze, dzieki za rady Karolu i Papillonie. Dzieki tez za trzymanie kciukow. pozdrawiam
 
Do góry