Najpierw Alkochol A Teraz Problem...

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
To bylo tak bylem na imprezie u siostry byla na niej pewna dziwczyna ktorej CHYBA sie podobam wszyscy oczywiscie wypili mase alkocholu...i nagle znalazlem sie z ta dziwczyna i zaczelismy sie calowac sperdilismy ze soba caly wieczur lecz padlo chyba o kilka slow za duzo powiedzielismy sobie ze sie kochamy a nie jestesmy tego oboje pewni (Co wyniklo z sms-ów) Poradzcie mi co mam zrobic czy jest sens wogule cos zaczynac a jesli tak to co mam jej napisac ?
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Poradzcie mi co mam zrobic
Nemtor ty nas nie pytaj --bo to ty powinienes wiedziec czy naprawde cos do niej czujesz !!!Jezeli obydwoje cos do siebie czujecie to jak najbardziej bym byla za tym zwiazkiem. Pod wplywem alkocholu jezyk sie rozwiazuje , i niby jest tak ze pijany zawsze mowi prawde!!!!Moze jednak warto bylo sobie to powiedziec, bo pewnie bez alkocholu nigdy byscie sobie tego nie powiedzieli--popatrz na to z dobrej strony :)
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja raczej chcialbym z nia byc. Napisalem jej sms-ka czy to co mowila tego wieczoru bylo szczeze czy to porostu przez alkohol ona napisala ze sama jescze niewie i musi to sobie przemyslec....Sam juz niewiem co z tego bedzie
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Narazie postaram sie troszke rozwinac nasza znajamosc w koncu prawie sie nie znamy. A zreszta nie chce jej tego pisac smsem jezeli zadecyduje zeby jej to powiedziec to raczej na zywo ale dzieki za rady ;) i piszczcie dalej interesuje mnie co myslicie o takim przezyciu ? i czy z tego moze byc cos wiecej ?
 

dziama

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
katowice :)
wlasnie to chcialam napisac: ze jesli czegos chcesz od niej- zrob to na zywca.. smsem to tak torche glupio.. :/
a poza tym.. nie moge w to uwierzyc normalnie.. ledwo sie znacie i juz sobie powiedzieliscie ze sie kochacie? niezle niezle- szybko dzialacie ;) a tak na serio to pamietaj ze do milosci trzeba dojrzec.. nawet jesli juz zaczniecie ze soba byc to nie mozecie od razu mowic ze to co Was laczy to milosc.. milosc zdarza sie nie tak czesto jak zauroczenie ;)

popros ja o spotkanie, a jesli Cie poprosi o czas to daj jej go :)
powodzenia w kazdym badz razie i pisz jak sie sytuacja rozwija ;)
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wisz jak sie jest grubo wcietym to sie nie kontroluje tego co sie mowi, a zreszta ona wie o mnie wszystko nawet niewiem skad :D ( w sumie pewnie od mojej siostry)
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Po tym smsie ze musi sobie to przemyslec troszke sie boje jej zaproponowac spotkanie nie chce znowu rozczrowania :( ...Ale z drugiej strony jej sie nie dziwie bo przeciez padlo wtedy tyle powaznych slow...Sama wtedy powiedziala mi ze musimy sie spotkac jak oboje bedziemy w tzezwi... Juz sam niewiem mowie to chyba drugi raz na tym forum ale po ostatniej przygodzie z pewna dziewczyna bardziej sie boje o rozczarowanie.. :/
 

dziama

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
katowice :)
lepiej bedzie dla Ciebie jesli sie teraz rozczarujesz niz mialoby sie to stac duzo pozniej.. szybciej przejdzie :) jesli oczywiscie da Ci kosza. bo przeciez moze byc tak ze bedzie czegos chciala i wtedy bedziesz plul sobie w twarz ze tak pozno jej zaproponowales spotkanie ;)
a przeciez np spacer to nic wielkiego. mysle ze sie zgodzi :) tylko odwagi! :)
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mam pytanko bo 13 listopada sa urodzinki jej siostry i prawdopodobnie oboje na nich bedziemy czy to bedzie dobra okazja do rozmowy >?? czy moze raczej postarac sie to zrobic wczesniej? Bo w sumie ona nie jest z mojego miasta wiec trudno mi jej zaproponowac spacer ;)
 

Nemtor

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Dzieki motylku bo zdanie kobiety na ten temat wydaje mi sie bardzo wazne :* I mam nadzieje ze po tej rozmowie znowu poniosa nas emocje :zakochany: Marzenia.... ;)
 
Do góry