Mam 17 Lat, Szukam Pracy W Kaliszu.

Status
Zamknięty.

lupka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Basingstoke/Kalisz
Witam wszystkich. Jak już widać w tytule tematu, szukam pracy - nie chodzi mi o żadne "zarabianie przez internet", czy inne tego typu pierdoły... to nie dla mnie. Chjodzi mi o jakąś normalną pracę (nie chcę też nic w stylu "chałupnictwo" jak skręcanie długopisów czy coś...). Proszę o szybką odpowiedź na mojego maila: lupka13@wp.pl

z góry dziękuję.

.lupka.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Witam wszystkich. Jak już widać w tytule tematu, szukam pracy - nie chodzi mi o żadne "zarabianie przez internet", czy inne tego typu pierdoły... to nie dla mnie. Chjodzi mi o jakąś normalną pracę (nie chcę też nic w stylu "chałupnictwo" jak skręcanie długopisów czy coś...). Proszę o szybką odpowiedź na mojego maila: lupka13@wp.pl

z góry dziękuję.

.lupka.

w Kaliszu o prace jest trudno;/ ale musisz sie popytac w supermarketach tupu tesco itp tam czesto przyjmuja poza tym musisz uwaznie ogladac wystawy sklepowe bo czesto wisza ogloszenia
powodzenia zycze;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nadzieja matką głupich. Wejdź na www.praca.pl i nie zawracaj nam głowy bo szansa że tutaj znajdziesz pracodawce jest mniejsza niż mało prawdopodobna.
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
czesc ja pracowałam w kaliszu, nie wiem czy wiesz o firmie work service, miesci sie niedaleko parku, tam gdzie jest pomnik adama asnyka,adres napisze ci nastepnym razem,pojdziesz tam i sie zapiszesz, praca jest głownie na marketach ale pieniązki sa fajne za to,polecam bardzo duzo młodych ludzi tam pracuje i jest bardo sympatycznie, jak co to bierz zazwyczaj tesco2 bo sa fajni kierownicy na tesko na wojska polskiego sa powaleni, jak by co to pisz :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
mozesz zostac pania lekkich obyczajow masz prace gwarantowana lol ; ] i nienameczysz sie. pff ale dla mnie to obrzydliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry