Klimek Murańka - następca Małysza?

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jak wam się wydaje, będzie chłopak wymiatał, czy się wypali? Moim zdaniem, jak na 13-latka radzi sobie świetnie, ale czy ma cechy charakteru przyszłego mistrza?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A Mateusz Rudkowski i Kamil Stoch nie tak dawno pokonywali Morgensterna w mistrzostwach swiata juniorow...

Łukasz Kruczek tez byl mistrzem swiata juniorow a kariere skonczyl bardzo szybko...

A Veli-Mati Linstrem? A Happonen, a Benkovic, a Lappi?

Malysz nie byl mistrzem juniorskim, zablysnol w 1 sezonie a w pozostalych byl gorszy zazwyczaj od Mateji i skupienia. Dopiero pozniej nagle wybuchla jego forma.

Nic nie wiadomo jeszcze.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Skoki narciarskie to chyba najbardziej nieprzewidywalny sport.
Myślę że Murańka jest bardzo uzdolniony i będzie następcą Małysza,bo jeśli nie on to kto?
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Możliwe.Ale szkoda by było.Ja myślę że jak nie Murańka to ktoś inny się objawi.Nie wierzę że jesteśmy skazani na skoczków formatu Mateji czy innego Skupnia ;)
 

mati123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Turek
Ja bym się nie spieszył z tym naszym klimkiem, bo można go skrzywdzić tylko. Jego czas jeszcze przyjdzie - nie ma obawy!
 

Swistak9993

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Olesno
Mówią, że po fazie wzrostu straci swoje umiejętności ale wszystko jest możliwe
 

kamil1223

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Oby nie stało się z nim to co z Mateuszem Rutkowskim. Skakał, skakał nagle zaczął pić i koniec kariery a dobrze się zapowiadał.
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Klimek jest wielkim skarbem polskich skoków. Ale jest jeszcze dzieckiem. I na to musimy zwrócić uwagę. On jeszcze nie jest gotowy na regularne starty w PK i PŚ. Nie możemy od niego oczekiwać zwycięstw, nie możemy poddawać go presji. W ogóle ten cały szum medialny, który się wokół niego wytworzył na pewno mu nie pomaga. Dziennikarze mówią, że trzeba z nim ostrożnie, a sami tworzą to zamieszanie. On jeszcze będzie rósł, będzie przybierał na wadze. Musi być pod okiem fachowców, żeby za parę lat być już dojrzałym zawodnikiem. Media są to najwięcej winne. Mówią tak, a robią inaczej. Ciągle jakieś wywiady z głupimi pytaniami. Już się czepiają jego ojca, zarzucają, że nie potrafi wychować dobrze syna, że każe mu skakać. To nie ich przecież sprawa. On naprawdę potrzebuje spokoju.
 

Zarzi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraśnik
Myślę, że może być następcą Małysza! Ale na razie trzeba czekać..., wiemy co było z Mateuszem Rutkowskim...! ;)
 
Do góry