jaką kamerę drogową polecacie ?

A

awaluda

Guest
no właśnie, jak w temacie, jaki rejestrator trasy polecacie ? szukam czegoś co będzie nagrywało zarówno dźwięk i obraz w wysokiej jakości, dobrze by było aby miało zoom optyczny-słyszałam, że się przydaje, aby można było przybliżyć w podejrzanym momencie obraz. również zależy mi aby kamera była prosta w obsłudze i abym mogła ją sama bez problemu zamontować w samochodzie :D
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jeżeli szukasz czegoś łatwego w obsłudze to możesz sobie sprawdzić model DOD VRH3, ogólnie kamery tej firmy są stosunkowo dobrej jakości a cenowo nawet bardzo dobrze stoją.
Nie wiem czy ma zoom bo nigdy nie było potrzeby korzystać, ale jakość nagrania jest bardzo dobra – obraz jest w HD. A co do łatwości obsługi i zamontowania, nie miałam żadnych problemów, a jak co to w instrukcji wszystko krok po kroku jest wyjaśnione ;d
 
A

awaluda

Guest
a masz może jakieś sprawdzone miejsce gdzie można zakupić porządne rejestratory trasy ? trochę się boję zamawiać przez allegro , nie wiem czy nie kupię jakiejś taniej podróby :D
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
awaluda napisał:
a masz może jakieś sprawdzone miejsce gdzie można zakupić porządne rejestratory trasy ? trochę się boję zamawiać przez allegro , nie wiem czy nie kupię jakiejś taniej podróby :D
Rzeczywiście trzeba uważać na podróbki, szczególnie na allegro jest tego pełno. Nie dość że czas oczekiwania długi to gwarancji ani polskiej instrukcji nie uświadczysz w takim wypadku. Ja zamawiałem w sklepie stacjonarnym. Dokładnie nie pamiętam adresu sklepu, ale wpisz sobie w wyszukiwarkę spyshop, to powinno ci chyba wyskoczyć.
 
Do góry