Hell's kitchen - 2016

W

wiki9969

Guest
Właśnie rozpoczął się nowy sezon programu Hell's kitchen. Choć początkowo wydawało mi, że ten program może być interesujący, to teraz uważam, że to jest totalne dno. W tym programie nie ma miejsca dla ludzi z pasją, a za to znajdzie się miejsce dla celebrytów. Co sądzicie o nowych uczestnikach programu? Czy ten program da się w ogóle jeszcze oglądać?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
107
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja od początku w ogóle tego nie lubiłem. Ten śmieszny Amaro wrzeszczący na kucharzy, płakanie pod kamery i to ciągle salutowanie "Tak szef". Dla mnie to jest marna komedia. Gość obraża faceta, który mógłby nim rzucić o ścianę, a ten tylko "Tak szef, tak szef"? W normalnych warunkach, to dostałby patelnią w łeb i na tym by się skończyło ;)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
107
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Hehehe, to fakt :D Mimo wszystko jednak, nie jest to program interesujący. Tutaj nie liczy się gotowanie, tylko cała ta otoczka- krzyki, bieganie, płakanie, itp. Takie reality show z rodzaju bardziej Big Brother, niż program o gotowaniu. Osobiście znacznie bardziej wolę MasterChef .
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
A czego się można było spodziewać po takim programie? :D Kręcenie dramy dla oglądalności :szuka:
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 456
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Dla przegranych wprowadzono też kary . Do programu zniechęciła mnie jedna kara która była bardzo ohydna i znieważająca dla uczestników . Przegrana drużyna dostała do jedzenia robaki .
Były formię normalnej , polane w czekoladzie , do picia . Jedynie gruba osoba zjadła i wypiła te robaki.
Ten program polega na dawaniu efektownych kar przegrywającym i ten program szczególnie stresuje uczestników a Master szef tam uczestniczy mogą spokoju gotować a później sędziowie ich normalnie oceniają . Master szef to program sprawdzający czy potrafią gotować a Piekielna kuchnia to typowe emocję .
 
Do góry