Gdzie można dodać bezpłatna reklamę wydarzeń z wstępem wolnym

Skaner

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
1
Gdzie można dodać bezpłatna reklamę wydarzeń z wstępem wolnym.
Zależy mi na portalu na którym mógł bym zareklamować miejsce w którym często są organizowane bezpłatne koncerty i inne wydarzenia z wstępem wolnym. Dodaje już na kilku portalach ale szukam czegoś dedykowanego do takich eventów. Miejsca gdzie dodawane są tylko i wyłącznie tego rodzaju wydarzenia. Wydaje mi się że na takim portalu szybciej dotrę do potencjalnych odbiorców. Macie jakieś sugestie?
 

Zayo

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Skaner napisał:
Gdzie można dodać bezpłatna reklamę wydarzeń z wstępem wolnym.
Zależy mi na portalu na którym mógł bym zareklamować miejsce w którym często są organizowane bezpłatne koncerty i inne wydarzenia z wstępem wolnym. Dodaje już na kilku portalach ale szukam czegoś dedykowanego do takich eventów. Miejsca gdzie dodawane są tylko i wyłącznie tego rodzaju wydarzenia. Wydaje mi się że na takim portalu szybciej dotrę do potencjalnych odbiorców. Macie jakieś sugestie?
Nie jestem pewien bo nie dodawałem tam jeszcze ale wydaje mi się że są otwarci na takie dodawanie wydarzeń. W sumie to trafiłem na nich jak szukałem bezpłatnych koncertów w Krakowie a teraz widzę że większość pubów z bezpłatnymi eventami się tam dodaje. Możesz spróbować free-fun.pl daj znać czy ci to spasowało. Pozdrawiam
 
Do góry